Příspěvky uživatele - 234.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablon Empire, 24.11.2017
Osobnú skúsenosť nemám, ale rodičov má Empire zaujímavých (foto). IH
Černání okrajů listů 2., prosím odkaz na atlas chorob Mendelu?, 7.6.2017
Nemusí to byť choroba alebo škodca - viď foto. Viac by (možno) napovedali fotky Vašej hrušky. IH
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
Zadávateľ vlákna je určite z tejto diskusie nadšený... Tak ako môj známy - psychológ, ktorý ma na toto vlákno včera upozornil (musím sa priznať že tieto "technické" témy nečítam). Tak som si to teraz prebehol a kamoš má pravdu - o sekačkách sa tu... celý příspěvek >
Co s mravcami na nektarinke?, 4.6.2017
Pochybujem že by mravce hodovali na ešte nezrelých tvrdých plodoch nektarinky. Skôr si do jej koruny resp. na listy nanosili vošky, o ktoré sa starajú resp. si ich pestujú, keďže výlučky vošiek sú pre mravce delikatesou. Preto postrek insekticídom... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.6.2017
Tak som to postriekal už včera a urobil som dobre, dnes sú u nás dažďové prehánky (ale zišlo by sa poriadne napršať). Dal som Calypso s Chorusom. Vďaka suchému počasiu je to zatiaľ úplne bez prejavov chrastavitosti. Doterajšie počasie prialo viac... celý příspěvek >
Variabilita tvaru jabĺk, 4.6.2017 Obsahuje fotku
Mám teraz na mysli rôznorodosť tvarov medzi jednotlivými odrodami jabĺk. Aj vďaka tomu sú naše záhrady s jabloňami pestrejšie (nielen rôznymi farbami). Kalvily už dnes pestuje málokto, ale pojem "kalvilovitý tvar" už zostane naveky. Už malé plodíky... celý příspěvek >
Kniha o řezu ovocných stromů, 15.4.2017
199.250: Tú knihu mám tiež, R.P.Kudriavec je sovietsky autor, prof.Hričovský tam doplnil niektoré kapitoly (rez sliviek, broskýň, marhúľ,orecha). Dobre napísané, sú tam o.i. názorne zobrazené riešenia niektorých chýb v zapestovaní stromčekov. Napr.... celý příspěvek >
Selena prokletá, 13.4.2017
Tiež som mal Selenu - a už nemám. Chorobami netrpela, ale prekážal mi veľmi slabý rast (mal som ju na M9). Chuťovo mi tiež nie úplne "sadla", aj keď jej chuť a najmä aróma sú typické a nezameniteľné, takisto ako snehobiela dužina. Ale - ako už bolo... celý příspěvek >
Hrušky z obchodu, 26.1.2017
Pre p.Aleša: "...zda je to standardní chuť Lucasovy..." Určite nie je. Lucasova je kvalitná odroda. Ja som nikdy hrušky v obchode nekupoval, takže ich chuť nepoznám. Zato dobre poznám Lucasovu, pestujem ju desiatky rokov. Tie mnou dopestované sú... celý příspěvek >
Sissy, 26.1.2017
Pán Fiala, snažil som sa pátrať po pôvode Sissy (jej rodičoch). Gréci uvádzajú iba nekonkrétne že vznikla krížením "starých amerických odrôd s domácimi". Našiel som jeden odkaz na gréckej stránke, podľa ktorého by Sissy mala byť mutáciou americkej... celý příspěvek >
Topfive, 29.8.2016
Je to zaujímavá odroda pán Milan, to potom vydrží na strome dlhšie ako Toptaste pravda?    Jano
Benedicte, 29.8.2016
Máte krásne plody Benedicte pán Mikeš. To vám dozrela až teraz? Ja som o nej čítal že dozrieva 15 dní po Redhavene ale skutočnosť bude asi iná pravda?
Admirál, Sirius, Meteor, 18.6.2016
Podľa tej skladby odrôd Vám chýba dlho skladovateľné žlté jablko (Golden Del. ním pri všetkej úcte nie je). Takže Sirius. Pri rozhodovani medzi Admiralom a Meteorom by som volil jednoznačne Admiral (vyššia odolnosť voči chorobám, extrémne dlhá... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 17.2.2016
Áno, to bol dôkaz! Ale nie sporov!..., ale to, že odrezok musí byť kvalitný ako aj pri iných spôsoboch zakoreňovania. A nepísal som o nevyzretých zelených prútoch, ale o prútoch čo pri zastrihnutí javili zelenú farbu. Kvalitný prút, po prestrihnutí... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 22.11.2015
Je zaujímavé že odroda KURESIA ktorá je udávaná ako rezistent na šarku sa doteraz moc nepestuje. Jano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika