Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 2.3.2015
S tymi 10 ml je to nepresne, zrejme Standa myslel nejaky koncentrat... Trochu je komplikacia, aspon u mna, ze vykvitnu marhule o par dni broskyna, potom jedna visna, potom dokvitne zbytok broskyne, potom dalsia visna...... blbo sa to strieka.... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 2.3.2015
Vyvysene zahony boli bezna sucast zahrad. Vsetko lepsie rastlo ked sa nakoncentroval zeleny odpad do zahonov. Najma zelenina. Pozrite si niektore filmy, ktore toto verne zobrazuju. Taketo zahony ustupili po nastupe mechanizacie. Tam zacali byt... celý příspěvek >
Fóliovník, svařování fólie, 2.3.2015
skusal uz niekto pistol s lepiacimi tycinkami? Myslim ze ziadnym toluenom a acetonom PE foliu nenaleptate
Písková filtrace, 26.2.2015
ak ste niekto poculi o nejakej dalsej filtracii do jazierka, ktora bezi kazdu hodinu 10 minut, "zdvihnite ruku"
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 26.2.2015
Niekedy na nete dopredavaju aj to co v kamenakoch uz sezonu nie je.
Jahnacina aby vonala, 25.2.2015
Lovil som trochu v pamati a myslim, ze prave Vy pan Vyslouzil moc rad motorove pily nemate. Ale je vam odpustene, lebo to vyplyva z Vasho vzdtahu k stromom.
Rajčata pro sezónu 2015, 25.2.2015
Ja som raz pozoroval a identifikoval nedostatok najmenej nejakeho z prvkov, myslim ze to bol nedostatok fosforu, ale mozno si to zle pamatam. Rastliny nejako bledli-sedli, fialoveli a boli tam aj ine priznaky. Suviselo to aj s chudobnym substratom a... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
mal som Sporgon kupeny pred 2 rokmi, ale ci je aj teraz neviem potvrdit.
Založení trávníku, 24.2.2015
ryl lopata hrable valec travove semeno valec zavlazenie alebo ryl lopata hrable valec travnaty koberec zavlazenie
Písková filtrace, 23.2.2015
Akykolvek bio filter v podstate len premiena jeden typ zivin na druhe. Ak je vstupna voda mechanicky cista, premiena amoniak, aminu na dusicnany, CO2 atd. Mozno funguje aj denitrifikacia do istej miery, tazko povedat. Ti co popisali pouzitie... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 20.2.2015
..formulaciu kocide uspesne taja. Ale mozno je tam nejaky clay = il ako neaktivna zlozka, podla toho co sa da vysnorit na nete. V msds sa uvadza silica, SiO2, ako mozna zlozka v par percentach, co je v podstate sprievodna primes ilov. Opti®, co sa... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 19.2.2015
Aby ste to mohli vyhodnotit, by ste museli v rovnakom case postriekat pol stromu jednym a pol druhym pripravkom. Museli by ste vyvynut velku snahu, aby boli postreky vydatnostou co najpodobnejsie a vybrat polovice stromu tak, aby nebola jedna... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 18.2.2015
Ja rozmyslam nad prepravkovym sitom na mechanicku filtraciu tiez, ale z lacnejsich materialov. Na sebe poukladane prepravky by boli vystlane tkaninou, polyesterovou alebo nylonovou. Su dostat, daju sa prat a su lacnejsie. Mozno ich menit.  Do... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 18.2.2015
Zaujimave, ze vsetci sleduju egrese, internet, mapy, liesky, bazu, alebo ci sa uz susedka opaluje vonku... ale nikto si nezoberie lupu alebo detsky mikroskop a neskusi to priamo s pupenmi broskyn.
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 16.2.2015
Tu je taky pekny navod, len ci sa da podla neho riadit?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika