Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uchovávat klobásy?, 27.3.2015
ak pustaju mast, tak asi teplym dymom, predpokladam. Uvidime, ci to pan potvrdi. :-)
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
..tych 12,5 L je dost, ale 8-10 L som bezne absolvoval. Da sa to a usilovnemu sa rychlo odlahci. :-)  Tahat to na chrbat 2x by sa mi tiez moc nechcelo. Ja si zarobim koncentrat, dam do postrekovaca vodu, asi 1/3, dam koncentrat... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
Nevyhoda je ak potrebujete vacsinou 10 L na jeden postrek. Potom to dost rozculuje zarabat 2x.
"Montáž" kamenné kaskády, 26.3.2015
Ja som elaboroval s bentonitom ako vrstvou, ktora mala izolovat obsah nadob pre lekna pred vymytim zivin (z hnojiva) do vody jazierka.  Mozem vam povedat, ze moja skusenost je taka, ze akukolvek kasu som zarobil, ponorenim do vody sa to riadilo... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 26.3.2015
Od bentonitu nemozno ocakavat ze "se zlehne" ako beton. Je takmer iste, ze toto by ste museli rozobrat nie kedykolvek, ako poznamenal Ferda, ale velmi skoro po po tom co zistite eroziu takehoto vytvoru, alebo este skor kvoli zasvinenemu jazierku od... celý příspěvek >
Co je to za plevel a jak ho ničit?, 26.3.2015
Neviem preco, ale mne sa paci.
Jak vylovit ryby? Pokud možno bez háčku, 26.3.2015
Dostat velku siet na cast dna a po case vytiahnut, povedzme po nalakani ryb krmenim.  Alebo dat inzerat, rybacka s redukovanym poplatkom bez rybarskeho listka. :-)
Jak hnojit rostliny v kůře, 24.3.2015
Myslim si, ze vyssie popisane zltnutie rastlin nie je sposobene tym, ze kora odobera hnojivo. Ak prelejete koru krhlou s rozpustenym hnojivom, tak par deci zostane nasiaknute v kore a zvysok prejde pod koru az ku korenom rastlin. Podobne to bude ak... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 24.3.2015
57.169... med viaze sulfidy a preto destilacne aparatury ale aj kotle na pivo su casto z medi a zliatin tohto kovu. Zelezo a ocel predci vlastnostami zliatiny medi. Preto aj staroveke narody, co zvladli vyrobu zeleza, mali velku vyhodu, hlavne z... celý příspěvek >
Zpenena hladina jazierka, 19.3.2015
Nitrifikacny proces nemusi byt podstatny v tejto faze. Skor proces odburania bielkovin, ten je pomaly a pritom je mozne, ze mnozstvo amoniaku je teraz vo vode velmi nizke (lebo bielkoviny sa v tej zime rozkladaju pomaly). Co je velmi vysoke, je... celý příspěvek >
Zpenena hladina jazierka, 19.3.2015
Tiez by som sa na to vykaslal. Ano, penenie znamena, ze voda v jazierku ma znizene povrchove napatie, cize su tam velke koncentracie makromolekulovych latok s polarnymi aj nepolarnymi skupinami, pravdepodobne proteinov. Nejake saponaty... celý příspěvek >
Jaká rajčata na kečup, 19.3.2015
...vraj su dobre Costoluto Genovese, masite, sorta vyslachtena na omacky. Maju malo stavy a vela masitej duziny. Taliani tvrdia, ze surove nie su dobre, ale tepelna uprava im prida. Inymi slovami, vraj specialita na omacky. Ja ich budem mat prvy... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač pondovac 4, 19.3.2015
Skuste odhadnut velkost a rozmery jazierka.
Hadice průměr 1/2, 17.3.2015
hadicu vam odporucam vidiet a najma chytit a skusit ci sa ohybanim nelame. Az potom kupit. 
Hadice průměr 1/2" nebo 3/4", 16.3.2015
Ono to nebude take pesimisticke. Pokles tlaku bude postupny a prejavi sa hlavne poklesom prietoku. Cize A1 nikdy nebude 0.6 bar a zaroven 1 m3. Cez tuto hadicu nikdy nedostanete tak ohromny prietok pri tak malom tlaku! Prietok je rovnaky v celej... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika