Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mám nový srážkoměr a chci se pochlubit, 1.8.2021
tady tentokrát jen 66,6 mm. Walter
Spring Crest, 23.7.2021
no, ona ta popularita jde ruku v ruce s rozšířením té odrůdy. Pro mě je to v tuto dobu asi jediné chutné ovoce, kromě angreštu a rybízu, které mám. Meruňky a třešně už mám sklizené, FM3 teprve bude, Earliglo má šarku a po sklizni asi půjde.... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 22.7.2021
tak tuhle informaci slyším poprvé, mohl byste prosím uvést, jakým způsobem se proti šarce tato odrůda brání? Walter
Podzimní pěstování zeleniny, 17.7.2021
ve čtvrtek jsem rozsadil 14 sazenic špičatého zelí Murdoc, vysel karotku, červenou řepu, pekingské zelí a před týdnem ještě keříčkové fazole. No a samozřejmě kopr. V září pak vyseju do skleníku kadeřavou petržel na příští rok. Walter
Prosím o identifikaci choroby, 11.7.2021
Štítenka zhoubná. Více o ní, včetně ošetření, v článku na Agromanuálu pod názvem Aktuální přehled ochrany zahrad, sadů a vinic leden a únor 2021. Walter
O jakou se jedná podnož, 3.7.2021
já vidím na vašem snímku, že ta podnož podrůstá, takže by to podle mě měl být myrobalán. Walter
O jakou se jedná podnož, 3.7.2021
myrobalán často podrůstá, takže to, co je na snímku, je podle mě myrobalán. Walter
Jakou vybrat benzínovou čtyřtaktní sekačku s mulčováním?, 2.7.2021
z mého pohledu je to úplně fuk. Šasi až tak důležité není, důležitější je životnost motoru a hlavně upevnění předních koleček na šasi. Tam bývá největší problém, zvýšené opotřebení při nárazech do předmětů, stromů, nerovnosti terénu, zatáčení, u... celý příspěvek >
Identifikace plevele, 2.7.2021
nějaký druh ostřice, více ve vláknu ostřice v trávníku-co s ní. Walter
Prosím co je to za houbu?, 24.9.2019
moc pěkná fotka. Těch plodnic květnatců pohromadě je na ní hned několik, asi 10. To se tak často nevidí.
Kedlubna Gigant hnije od listů, 24.9.2019
k té hnilobě: u Gigantů k uskladnění je vhodné listy neodlamovat, ale počkat, až seschnou a odpadnou samy. Pak místo, kde listy vyrůstají, zůstane zavadlé, až zaschlé a nedojde skrz něj k infekci celého plodu hnilobou. Jinak zelná hniloba je prevít a... celý příspěvek >
Redhaven, 6.8.2019
tak to beru zpět, když není čím zalévat právě v období postupného vybarvování a zrání plodů, pak nemůže úroda dopadnout nejlépe. Tak snad zítra zalejou. Walter
Redhaven, 5.8.2019
Tak to je záhada, pane Jiří.  já mám 3 Redhaveny různého věku a už jsem je postupně sklidil a vy máte plody na Redhavenu ve stavu, jako já na Cresthavenu. Walter
Redhaven, 5.8.2019
Sešly se mi na zahradě tři stromky Redhavenu a i když chuť plodů je znamenitá, k příjemně navinulé chuti Springcrestu mají daleko. Walter
Lze vypěstovat afrikány ze sebraných semínek z odkvetlých květů?, 5.8.2019 Obsahuje fotku
každý podzim semena sbírám a příští jaro vysévám naširoko do skleníku asi tak na 1m2. Je třeba načasovat, aby klíčící rostlinky nezmrzly a zároveň už byly pěkné a silné (10-15cm) po zmrzlých. Výsev obvykle 1. týden dubna. Každoročně mi jich vzejdou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika