Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 2.11.2018
Tamina má menší plody tak 3-5cm. Měl jsem jí letos ve skleníku vedle ostatních rajčat a opravdu začala zrát dříve, asi tak o 10dní. Takže já jí příští rok dám opět, ale jen pár rostlin. Walter
Opál, 27.10.2018 Obsahuje fotku
vloni zakoupený ZK Opálu za účelem získání roubů připravený k první malé sklizni. Walter
Bedla červenající?, 14.10.2018
nebo Pečárka císařská. Walter
Bedla červenající?, 14.10.2018
není to bedla, ale žampion, pravděpodobně Pečárka Langeova, jejíž třeň na otlačených místech červená. Ale i tak je to velmi zajímavé, neboť houba v uzavřených prostorách bývá nejčastěji Dřevomorka domácí. Walter
Rajčata venku do Vánoc?, 10.10.2018 Obsahuje fotku
na chalupě 650 mnm je ve dvoře zbytek a pár kvítků tam je taky. A venku kvetou afrikány. Walter
Prosím co je to za houbu?, 23.9.2018
tak prosím zkuste zajít ve vašem bydlišti za mykologem nebo aspoň za člověkem, který má státní zkoušku ze znalosti jedlých hub a předložte mu fotky tazatelky. Snad uvěříte pak. 
Prosím co je to za houbu?, 23.9.2018 Obsahuje fotku
Prosím, věřte, že na snímcích tazatelky je Kozák březový. Přidám foto podobně staré plodnice pro srovnání.
Prosím co je to za houbu?, 23.9.2018
Prosím, věřte tomu, že to je Kozák březový. Právě na třeni kozáka, kterého našla tazatelka, jsou vidět zbytky tmavých šupinek tak typické pro tuto houbu. Bohužel paní při odkrojení klobouku držela třeň pevněji a proto v horní části ty šupinky vidět... celý příspěvek >
Prosím co je to za houbu?, 23.9.2018
není to suchohřib hnědý, ale Kozák březový. Walter
Sber travy do voziku, 20.9.2018
já na velké ploše tahám už asi 15 let za sebou na kouli postarší káru za auto, na bantamech. Přední stěnu mám 15 cm, zadní 180cm. Bočnice asi metr vysoké, odnímatelné, všechno z palubek. Tráva letí do vozíku zadním výhozem, naráží na zadní stěnu a... celý příspěvek >
Sber travy do voziku, 20.9.2018
podle mě je ta nadstavba určená pro sběr suchého listí. Jakmile budete sbírat trávu, která je těžká, obsahuje poměrně dost vody a vcelku dobře lepí, v okamžiku, kdy budete při sečení zatáčet, ucpe se vám ta harmonika. Vcelku dobře by se vozík mohl... celý příspěvek >
Rubin, 18.9.2018 Obsahuje fotku
a ještě fotka zeshora na vybarvený Rubín. Walter
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 16.9.2018
Jen proti květopasovi. Bohužel tu nakvétají jabloně pomalu a bez zásahu proti květopasovi lze přijít o podstatnou část úrody. Na druhé straně je tento rok výjimečný tím, že ani v téhle nadmořské výšce nezpůsobila strupovitost žádné škody a i obaleč... celý příspěvek >
Pekingské zelí, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Pekingské zelí Parkin F1 vyseté do skleníku koncem července a vysazené okolo 10. srpna na venkovní záhon, už začíná dělat hlávky. Walter
Rubin, 16.9.2018 Obsahuje fotku
U mě také zatím nejlepší úroda Rubínů.. Rubín přeroubovaný z Croncellského v r. 2012, 640mnm, tažnou větev původní odrůdy jsem ponechal. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika