Příspěvky uživatele - 161.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Základ pro bazén, 4.2.2019
Do betonu navrtat díry a na chemické kotvy naklepat armovací železa do výšky tvárnic ,  ztracené bednění při pokládání nalepit na podkladní beton a v rozích ve vnitřní straně opřít o sebe a zalít betonem, a vnější spoje taktéž vyplnit... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 16.4.2018
Zdravím všechny majitele skleníků a přidám taky něco ze svých zkušeností. Koupil jsem skleník LANITPLAST, šírka 190, délka 370, (6x12 STANDARD), eloxovaný hliník, 4x střešní okno, základna, posunovací dveře, polykarbonát 4 mm. Montáž je na videu... celý příspěvek >
Co je to za plevel a jak ho zničit?, 6.9.2017
Letos zjara jsem nasel trávní semeno na 30 m čtverečních uleželé hlíny a jelikož bylo sucho tak mi všude vyrostl tento plevel. Vytrhával jsem poctivě vždy večer a po zavlažení ale je to nekonečné.  Nejhorší je to, když vytrhnu plevel i s... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 24.8.2017
Zdravím všechny; tady v " Dešťovka - modrá úsporám " se o tom píše, přečtěte si další poznatky  . Já jsem taky řešil vody ze střechy. Jarda
Kompostér, 14.8.2017
Já jsem před 15 roky udělal kompostér stočením zinkované kari sítě. Byl to zbytek z voliery. Výška 1,5 metru  , průměr taky 1,5 m. A vydržel až do letošního jara a teď jsem sehnal plastový.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika