Příspěvky uživatele - 182.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
V říjnu vysazené stromy - kdy zastřihnout, 19.2.2019
Druhá možnosť je zapestovať čerešňu v tvare polokmeňa s dutou kotlovitou korunou. Možno sa tým nejak výrazne nezredukuje výška, ale aspoň sa tým odstráni potreba rezania stredníka a dilema jeho dominancie. Ako pozerám na ten obrázok, tak... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 19.2.2019
Tak to držím palce, 1250 koreňov je už poriadny náklad.
Co vaše réva 2019?, 19.2.2019
Vinohrad ostrihaný, škody minimálne. Veľa silných, vyzretých letorastov, častokrát som mal problém vybrať tie najlepšie. Teraz už len zvládnuť ochranu počas vegetácie...
BIO ochrana revy, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Zabudol som sa prihlásiť, takže ešte pridávam k predošlému príspevku fotky rôznych odrôd, v rôznych stupňoch zrelosti z predminulej a minulej sezóny.
BIO ochrana revy, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Trocha oživím toto vlákno, keďže nová sezóna pomaly klope na dvere. Posledné roky sa snažím obmedzovať použitie chemických prípravkov len na tie, ktoré sú povolené v ekologickom systéme ochrany. Dá sa povedať, že voľbou vhodných odrôd, prípravkov a... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 14.2.2019
Presne tak, vietor môže fúkať z akejkoľvek strany. U nás na trnavsku je prevažne rovina a zvykne tu fúkať poriadne. Minulý rok prišiel taký vietor, že polykarbonátové tabule boli rozhádzané po celej záhrade a zo skleneného skleníka mi odfúklo 2... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 14.2.2019
Keď som ho staval, tak som betónový základ považoval za samozrejmosť. Len sklo malo vyše 200 kg a celkovo skleník vážil okolo 300 kg, bál som len tak ho položiť na zem a ukotviť povedzme železnými roxormi.
Vybíráme skleník, 13.2.2019
Mám tiež polykarb. skleník, myslím že táto sezóna bude šiesta. Konštrukcia je hliníková, polykarb. platne sú hrubé 4 mm, rozmer skleníka je 2x4 m. V zemi ho mám upevnený pomocou drevených trámov z krovu, ktoré sú na jednej z dlhších strán ukotvené v... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 11.2.2019
Možem len súhlasiť, jeden dobre načasovaný postrek medňatým fungicídom je takmer istotou úspechu. Aspoň u mňa, organiku nepoužívam a listy sú zdravé.
Počet hroznů, 28.1.2019
Keď robím prebierku strapcov, nikdy sa neriadim týmito nezmyselnými odporúčaniami. 15-16 strapcov síce je celé číslo, no akých strapcov? Malých, veľkých, stredných? Okrem toho, bude sa Vám chcieť opočítať si presne 10 výhonov, aby ste sa náhodou... celý příspěvek >
Sáčky na hrozno, 28.1.2019
Ja som bral od p. Milana Peničku, niečo podobné ako tie na aliexpresse, akurát sú zelené. Má dva rozmery (na menšie aj väčšie strapce), no presný rozmer neviem. Skúste mu napísať, je aj tu na fóre.
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 28.1.2019
V pivnici mám na konzumáciu už iba odrody Topaz, Angold a Fuji. Okrem toho mám ešte Goldeny určené na muštovanie. Tu by som podotkol, že malé plody Goldenov nie sú ani zďaleka také zvráskavené ako tie väčšie. Čo sa týka konzumných odrôd,... celý příspěvek >
Hnojenie močovinou, 22.1.2019
Priemyselné hnojivá prakticky nepoužívam, no minulý rok som skúsil aplikovať močovinu. Jej výhodou je, že je veľmi univerzálna. Dá sa použiť ako v pevnom, tak aj v kvapalnom stave, buď fomou zálievky alebo formou postreku na list. Ja ju aplikujem... celý příspěvek >
Frigo sadba jahod, 14.1.2019
Koronu som kedysi pestoval a chuťovo bola veľmi dobrá, pripomínala mi lesné jahody. Čo si pamätám, tak to bola mäsitá jahoda, nemala v strede tú typickú jahodovú dutinku. Ako nevýhodu som považol veľký podiel malých plodov, hlavne v druhom roku po... celý příspěvek >
Řez hrušní, 11.1.2019
Mne sa zdá ako najschodnejšia cesta v danej situácii zapestovanie špičiaku. Postupoval by som nasledovne. Zo spodného poschodia by som vybral konárik, ktorý preberie úlohu terminálu. Všetky konáriky pod ním aj nad ním by som odstránil a terajší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika