Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
...kteří řežou i v patnáctém roce od výsadby podle pravidel pro zakládání korunky a tudíž udržují strom neustále v juvenilním stavu = takovém, kdy se netvoří plodonosný obrost. Paní Enna píše, že strom kvete každý rok, tudíš tento strom... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
Podle tvaru zakulacených plodů na obrázku,...tedy né zcela švestkovitého, na obou koncích zůženého podlouhleého tvaru, a hlavně z pravidelně vyholených větví tak pro Hanitu typického hábitu, soudím, že se jedná opravdu o velmi kvalitní odrůdu... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
Žádná podložená fakta nemáte, pouze dohady a spekulace.Suma sumárum to nyní vypadá, že Gabrovská odrůda je ten neznámý americký brouk, kterého ještě nikdo neviděl, a je třeba se ho obávat.Chci nyní zdůraznit, že to tak není! Odrůda Gabrovská,(jen... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
Co to jsou zase za spekulace! Jistě že je oblast zasažena vírem PPV, tak jako většina všech pěstitelských území, na našem území, i v sousedstve(krom technických izolátů, kde se možný vznik nákazy přísně monitoruje. V případě potvrzeného onemocnění... celý příspěvek >
HQ136 karburátor, 24.2.2017
Gufera jsem vyměnil. Ložiska jsem nechal původní, nezdálo se mi, že by byla "načnutá". Je na nich Made in China, pila Made in USA, karburátor Mexico. Pak že je HQ Sveden... Po složení kompletně rozebrané pily (výměna válce, pístu, p. kroužku a... celý příspěvek >
Karina, 20.2.2017
Karina nepatří mezi ranné hrušky, je to echt ortodoxní podzimní odroda.Když česaná cca začátkem řijna vydržela v bedýnkách odhadem až do konce listopadu, možná i déle.Je třeba brát rozhodujůce hladisko středně vyšší nadmořské výšky(takže u mě... celý příspěvek >
Těchobuzická, 19.2.2017
Jak chutná pozdní standarta Presenta se mohu začátkem řijna až do první dekády listopadu každoročně utvrzovat.Chutná dobře i když na klasickou švestku domácí rozhodně u mě, ani nikde jinde... nemá! Jenže kdeže je touto dobou plodům DV konec...... celý příspěvek >
Odrůda Soledano - je samopsprašná?, 18.2.2017
Samo/cizosprašnost se včeobecně přeceňuje... no není to tak úplně pravda! Zatímco u švestek, jabloní, nebo jiné polní kultůry, které jsou plošně více pěstované jak v nížinách tak i ve výše položených oblastech, nebo v horším mikroklíma.Totíš... celý příspěvek >
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 15.2.2017
Jak zde napsal ´texi´, také bych nejdříve zkusil jinou svíčku. Vyměnit hned, když nestartuje, při zahřátém motoru. Pokud to pomůže, je na nějakou dobu vyhráno. Před pár lety jsem měl stejný problém se stejnou pilou. Za nějakou dobu ale pila... celý příspěvek >
HQ136 karburátor, 14.2.2017
Zdar. Další ideální řešení je nová pila...
HQ136 karburátor, 13.2.2017 Obsahuje fotku
Je tam strašně málo místa. Pružina ve stlačeném stavu může mít jen 2.3mm. Jediné z čeho se to dalo udělat, je zkrácená z prupisky... Stejně jsem ale pilu nebyl schopen seřídit ani na volnoběh. Problém bude ještě jinde.
HQ136 karburátor, 27.1.2017
Budu vděčný za každé foto, popř. za rozměry pružinky, vč. průměru drátu, z kterého je navinuta!
HQ136 karburátor, 27.1.2017 Obsahuje fotku
než jsem to dopsal, vypršel čas registrace apod. přikládám další obrázek
HQ136 karburátor, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, dělám generálku na pile HQ136. Mojí neopatrností (a neznalostí) při rozebírání karburátoru mi něco vyletělo do prostoru garáže, našel jsem jen jedinou součástku. V žádných rozkresech výrobce, videích na youtube ani jinde nemohu najít,... celý příspěvek >
Zlatka, 21.1.2017
Zajímavá odrůda to foto na pravo vypadá jako kdyby to byla sloupovitá slivon. Jak to vypadá s chutí a aromatem plodů??
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika