Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.3.2017
První postřik všech ovocných stromů mědí(Champion) jsem provedl 13.3.Dnes opět postřik celé zahrady, keřů stromů, tentokrát Sulkou.Broskvoně už vystrkují čupřiny.Připomínám, že na postřik Sulkou už je nejzasší termín postřiku proti kadeřavosti na... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 21.3.2017
Onen památný mráz byl 18.5.2012.,pátek ráno za kuropění, okolo páté, šesté ranní, a nás bylo -6°C.
Jak fungují opylovači?, 20.3.2017
Není důležitý termín dozrávání plodů, ale termín kvetení.Protože pro zdárné opýlení dvou a více odrůd navzájem je závislé rovněž od dostupnosti kompatibilního druhu pylu.Ideálně v co nejdelší době překrytí kvetení, a ideálně za co nejpříhodnějšího... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 20.3.2017
Letos mi taky bude plodit Princess.Jen nevím, která to bude.Mám dva stromečky vlastní výroby na broskvoňovém semenáči.Očka jsem dostal darem.Tak jsem zvědav, která Princess to vlastně bude.Pak je porovnáme. Mám i zmiňovaný Suncrest.Je to velmi... celý příspěvek >
Praha - západ sháním carmen a sunburst, 16.3.2017
U Starklů 1x, velmi špatná zkušenost.Asi to nebude pravidlem, ale co kdyby.To co mi poslali ze Starkla, to bych nikomu nepřál.Z kosterních větví pouze krátké čapiky, kořeny rovněž ušmiknuté.Nic se neujalo.Reklamaci uznali, poslali náhradu. Na... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 16.3.2017
Letos zasadit, pak bych stromek nyní neřezal, a udělal bych to podle situace další rok.Podle květních pupenů to vypadá, že letos plody ochutnáte.
Praha - západ sháním carmen a sunburst, 16.3.2017
Na Zázvorce nábízí Carmen, Sunburst na klasické semenné podnoži, takže klasické stromy.Objednat si lze po internetu dnes, nejpozději do 14 dní jsou doma.
Nádory na větvích, 16.3.2017
1)Na prvním i třetím obrázku jsou rány czela, nebo uplně zavaleny.Zacelená rána brání stromek před infekci, a zhoršení stávajícího stavu.Tam bych nic nepodnikal. 2)Pokud máte i jiné a další dřevní kazy jako na prostředním obrázku, kde je stav... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 15.3.2017
Přesně takové letní jablko jako je foto.,Ananasové letní jsme v minulosti pěstovali na zakrslé podnoži, takže byl stromek celkem rozumné velikosti, a plodil tolik ovoce, že jsme úrodu i v záplavě jiných letních jablečných úrod měli problém... celý příspěvek >
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017 Obsahuje fotku
Taky to tak dělám, na uzel, je to jednoduché.Postupjii takto... Začátek pásky ohnu kolmo dolu, nebo nahoru po směru osy ovazovaného dřeva.Obtáčím páskou kmínek, a tímto způsobem konec pásky zůstane zaaretován pod okrajem materiálu pásky.Před... celý příspěvek >
Kdy zasadit meruňku Maďarská, 5.3.2017
Váš dotaz je zcela legitimní.Upřímně Vás chápu, že máte obavy, aby se stromek nezničil přeschnutím v kořenové části, než bude zasazen. Pokud zrovna nemáte čas pro okamžitou výsadbu na konečné stanovisko, můžete stromek zakrechtovat.To znamená... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Pokud by se ještě našlo místo pro další švestku, která by pomohla Gabrovskou opýlit, volil bych vynikající letní odrůdy Katinka nebo Hanita, popřípadě srpnovou renglotu s velkými plody Oulínskou.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Nikam nepospíchejte paní Enna, ještě máte hromadu času.Vhodná doba řezu peckovin ještě nenastala.Nyní si ještě dobře prohlédněte celou korunku, a ujasněte si, které větve chcete odstranit, jak budete řezat, a jak by měla po řezu koruna stromku... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Souhlasím, že dobré to není, ale o totální fiasko se taky nejedná.Náprava je možná, a odrůda Gabrovská má do budoucna dobrý potenciál k dobré úrodě kvalitních švestkových plodů.Plodnost by při správném zapěstování, kvalitní výživě při hnojení,... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Odstranil bych silně konkurující větve, prosvětlil korunku, loňské výhony nezakracovat, a ponechané větve řezat na větve nižšího řádu. Neznám výšku kmínku.Mám raději vyšší kmínky, proto jsem spodní větévku označil otazníkem.Pro přiblížení doby, kdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika