Příspěvky uživatele - 135.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co budete teď vysévat?, 9.3.2019
Ahoj Evi, měla by sis nechat místo na jednu velmi zajímavou novinku. Je to první hybrid šlechtitele Freda Hempela Green Bees (Fred Hempel (autor Maglia Rosa, Blush, Lucky Tiger, a dalších i u nás známých nehybridních rajčat). Projevil jsem zájem... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 9.3.2019
Paní Jano, dala jste nějaká ta rajčata do skleníku?            Vladimír
Jahoda Rumba alebo Alba? Skusenosti, 9.3.2019
Poslední čtyři roky jsem pěsoval Salsu a Rumbu. Když je porovnám, tak Salsa byla jistě úrodnější a Rumba pro mne chutnější a ranější. Problémem Salsy bylo u mne to, že ve druhém roce některé rostliny degenerovaly, asi nějaká nemoc, nepátral jsem po... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Připojuji fotku z dnešního dne. Ředkvičky až na jednu odrůdu jsou OK. Saláty jsou miniaturní a už začaly lézt také kedlubny. Vypadá to všechno slibně, Ředkvičky bych mohl sklízet už někdy v polovině... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 8.3.2019 Obsahuje fotku
Já jsem dnešní dopoledne věnoval přípravě pařeniště zapiuštěného do země. Oproti loňskému roku jsem udělal podstatné změny. Protože v pařeništi byla velká vlhkost (v noci až 95 %) a to mělo negativní vliv na opalování rajčat (v době, kdy bylo... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 7.3.2019
Já vysévám tak, že položím semena na vlhkou půdu a kelímek zakryji nějakou folií nebo sklem, aby tam bylo vlhko. Třetí ev, čtvrtý den má většina semen už klíčky. Teprve potom na ně nasypu substrát cca 0,5 cm a dám je na vnitřní parapet okna, kde je... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Co je pro Vás ta česká klasika? Hybridy? To černé rajče jsem v Lídlu také viděl, paní Eva ho bude také jistě pěstovat. Doufám, že se dovíme, jak se bude dařit.            Vladimír
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019
V týdnu jsem přesázel všechna ta keříčková rajčata do velkých kelímků od jogurtu. Většinou jsem měl ty o velikosti 400 ml, ale lepší jsou ty 500 ml, jsou daleko vyšší. Sazenice z kelímků 200 ml tam vmáčknu co nejhlouběji a zasypu je i se spodními... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019
Ariadna, také nemám všechny sazenice takové jako mám na fotce. Ne, že by ty ostatní živořily, ale pro focení vybírám vždy to nejlepší. Nemyslím si, že toto vlákno je o tom, kdo bude mít první rajčata, jestli jeho rajčata budou největší a... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Takže nemám nic přibalovat?            Vladimír
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Tak máš toho pěkné kvantum. Ale nevidím tam nic z toho, co mám nejraději- žádný velký španělský biftek. Byl bych rád, kdyby sis udělala ještě místo na dvě rostliny, nějaký ten španělský biftek (Gallego, Zamorano nebo Salobre-podle toho jaká semena... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 1.3.2019
Mám už vysety papriky, dokonce jsem už vysel dvě odrůdy baklažánů, ve studeném pařeništi mám vysetý salár, kedlubny a ředkvičky (díval jsem se v pondělí- nic zatím nevyklíčilo), na dýně a pnoucí fazole je ještě brzy a tak mně zbývají jen tyčková... celý příspěvek >
Kdy začít hnojit Kristalonem po Cereritu?, 1.3.2019
Otázka by měla spíš znít: Není ten Kristalon Start zbytečný, když jsem pohnojila Cereritem? Podle mne je. Cererit má v sobě všechno, co je potřeba pro start rostlin a doonce pro jejich růst po celý rok. Kristalony jsou velmi dobře rozpustná hnojiva... celý příspěvek >
Uragan F1, 26.2.2019
Do konce týdne uvidím, jestli ta semena vyklíčí. V sobotu nebo v neděli chci začít s výsevem tyčkových rajčat. Mám toho zase hrozně moc a chtěl bych to mít vyseto do MDŽ.            Vladimír
Jahodník - frigo sadba, 21.2.2019
Tak jsem si dnes tu frigo sadbu objednal ve Vraňanech- Karmen, Symphony, Korona, Elvíra. Je s nimi velmi dobrá komunikace, počítám s tí, že by mně v otázce termínu jistě vyhověli. Ale stejně jsem si objednal až na dvacátý duben, není kam spěchat.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika