Příspěvky uživatele - 135.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 30.12.2018
Kde ta semena bulharských rajčat kupujete?            Vladimír
Rajčata 2019, 28.12.2018
Všechna ta rajčata jsou si dost podobná. Jejich DTM jsou také podobná. Hledal jsem informace na Google a nejranější je podle toho asi Polish Linguisa. Jinak- hybridy nepěstuji.           ... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 22.12.2018
Ano, na Tatiana´sTOMATObase dávám informace o českých a československých rajčatech a to ze dvou důvodů: 1. Je dobré, aby lidé ve světě věděli, které nehybridní odrůdy se u nás dnes pěstují. Posílám tam také nějaká semena na odzkoušení. Ano je to... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 20.12.2018
V žádném případě nechci vstupovat do vaší vzájemné diskuze. Jen chci upozornit, že všechny kupované substráty mají potřebné PH a dost živin pro růst sazenic. Přidávání čehokoliv je spíš kontraproduktivní. Dobře vysetá semena vyklíčí na... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 19.12.2018 Obsahuje fotku
Moje nejoblíbenější keříčková odrůda Sophie´s Choice. Je to velmi raná, hodně úrodná odrůda rostoucí a plodící v chladnějším počasí. Plody má masité (takové menší bifteky, 60 - 120 g), velmi chutné (aspoň tak hodnotím jejich chuť já a mnoho dalších).... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 17.12.2018
Klidně s tím přesazováním počkejte. Máte ty rostlinky dost od sebe. Já mívám v jednom kelímku až dvacet rostlinek (často čtyři odrůdy), které si potom stíní a tak jsem nucen přesadit je brzy. Kelímky od kávy z automatu mám rozdělené na čtyři stejné... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 17.12.2018 Obsahuje fotku
Další chutné srdce trochu jiné barvy Reinhard´s Purple Heart od německého šlechtitele Reinharda Krafta. Plody mají velikost od 120 do 180 gramů.            Vladimír
Rajčata 2019, 16.12.2018
Také mně ten Betalux klíčil nejhůře. Přitom to je semeno v originálním balení koupené v obchodě v Polsku. Ano, při přesazení zasadit co nejhlouběji, třeba až k děložním lístkům. S přesazováním neotálet, podle odborné literatury je nejlepší udělat... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 16.12.2018
Musím se přiznat, že po obchodech s potravinami moc nechodím. Nákupy dělá syn, který pracuje v Kauflandu. Občas pro mne nakoupí nějaká ta rajčata, z těch nových snad jen Brioso. Když už do těch potravin jdu, tak si rajčat ani nevšímám. Asi to budu... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 11.12.2018
Dobrý postřeh 185.192.            Vladimír
Rajče jako Bajaja, 10.12.2018 Obsahuje fotku
Tak já je asi dám do květináčů cca   2 litry, Nic jiného nemám a ani kupovat nebudu. To o té potřebě větší nádoby pro Bajaje mají napsáno na sáčku se semeny. A také jsem to slyšel na Polním dnu v Lednici. Opravdu tam jednu rostlinu měli, v... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 10.12.2018 Obsahuje fotku
V pátek jsem se byl podívat ve městě jak to tam teď před vánoci vypadá. Docela se mně to tam líbilo, neměl jsem chuť na žádné jídlo a tak jsem si aspoň koupil nějaké vánoční dárky pro sebe. Dvě formičky na vykrajování perníků a také semena tří... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 30.11.2018
Minulý víkend jsme poslední tři cukety spotřebovali na zelí ke kačeně.. Je fakt, že jediný kdo to zelí umí dochutit je syn, já je jen nastrouhám na WS krouhači. Dáváme tomuto "zelí" přednost před... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 25.11.2018
To kdy se rajčata vysévají závisí na tom, kdy se budou vysazovat ven a také na tom, za jakých podmínek se pěstují sazenice. Já budu dávat rajčata ven do pařeniště okolo 20. března. Mám odzkoušeno, že v mých podmínkách (severní okno, teplota jen... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 25.11.2018
Granulovaným hnojem si tu vaši jílovitou půdu nezlepšíte. Možnost získat koňský hnůj bych jistě využil. Teď na podzim bych ho dal do toho kompostu (oddělat vrchní vrstvu, dát tam ten hnůj a zakrýt tou oddělanou vrstvou). Ještě na jaře bych nějaký... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika