Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
D'Agen, 18.3.2018
Prečo ten doktúrek má kritiku stále na moje príspevky a nedá nič nové to ste tu nespomeli pán.H, ale nenápadne ste sa ho zastali už je to ako za KSČ.Bola koštovka paleniek v Močenku mohli ste dať odtial príspevok, treba navštíviť šlachtitelov sadarov... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý kámoš, ktorý ma cestovnú kancelariu a chodí na ukrajinu pozerať a koštovať stolové hrozno, má 500 odrôd, tu su jeho teraz zakorené viniče.
D'Agen, 18.3.2018 Obsahuje fotku
Našiel som rumunskú šlach.stanicu ktorá spolupracuje z USA a je tam už vyšlachtená z D'Agen nová odroda o tej písal aj pán Komžik keď bol na návšteve v rumunsku vola sa Agent.
D'Agen, 18.3.2018
Pomylil som si august to je 8 mesiac sory, volal som zase s kamošom pán Vysloužil a ten vravel vy ste mimo nič zaujimavé z vašej strany.
D'Agen, 18.3.2018
Pán Vysloužil ale ich je viac klonov, teraz som volal z Jiřím od F.M. ten ju osobne minulý rok koštoval kupoval ju v nejakom obchode boli podtrhnuté ale vravel sladké štavnaté inak by mi ju nedoporučoval.Dajte si videa vo Francúzku je to... celý příspěvek >
D'Agen, 18.3.2018 Obsahuje fotku
D'Agen je to stará odroda slivky pestovaná vo Francúzku teší sa tam velkej popularite, nieje ani tak pekná ale je sladká, štavnatá netrpí moniliou.Tato odroda bola vo Francúzku podrobená prísnemu klonovému výberu a tie najlepšie klony pestujú.Má u... celý příspěvek >
Radimov 2018, 17.3.2018
Rafael oni sú tam srandisti stým Brežnevom to neber smrtelne važne nenapadlo ta, že to tam naschval dali.Tam spolu s moravakmi sa sranduje, koštuje, popíja a je dobrá nálada.Tu čo je?
Radimov 2018, 17.3.2018 Obsahuje fotku
Dnes som bol na degustácii v Radimove, zasa veľmi veľa vzoriek vyše 1400, koštovali sme z duranzie, prezenta, katinka, čačanska jedna odroda bystrické slabé umiestnenie tých tam bolo málo.Duranzie dominovali nebola tam žiadna odroda zo sliviek čo by... celý příspěvek >
Zonga, 16.3.2018 Obsahuje fotku
Zonga túto odrodu včera štepil kámoš som na ňu zvedavý, bola vyšlachtená v Kanade pochádza z križenia Alkmene x Delcorf apache bola vybratá na zaklade kvality ovocia a skladovania je sladkastá s vyvaženými kyselinkami, krehká, štavnatá. 
Toto tu chýbalo, 16.3.2018
Už v r.2014 tu bolo o tomto škodcovi písané, daj si tu vyhladať Čiernavka škodca sliviek z azie.
Bergeval, 15.3.2018 Obsahuje fotku
Nazdar Jiří včera prišiel kámoš z Filakova viezol podpníky z talianska firma vitroplant vravel do 5 rokov marhulky na myrobalane v sade 80% odídu na apolexiu, preto teraz kupujú podpníky weiwa stými je spokojný v jednom sade ma 3 tisíc stromkov rôzne... celý příspěvek >
Ningxia - Laiyang, 12.3.2018 Obsahuje fotku
Ningxia a Laiyang na činskej stranke predstavili novú odrodu hrušky Ningxia je štavnatá a sladkokyslá.Staršia odroda Laiyang je zvlaštná vela som sa o týchto odrodách nedozvedel.
Bravo-Black Apple, 10.3.2018 Obsahuje fotku
Nazdar Mimmo pekné obrázky a prispevky z Bulharska, aj tu bolo dnes pekne ludia sa vrhli do záhrad, pozerali hlavne puky marhuliek či nezmrzli, vysadzali stromky.Ja som tieš sadil 2 červené marhulky Rubissia, Fuego.Kámoš ide v pondelok do talianska... celý příspěvek >
Honeycrunch, 6.3.2018 Obsahuje fotku
Honeycrunch sa začalo práve predávať v EU táto odroda bola vyvinutá na univerzite v Minesote je odolná voči chorobám je to skoré jablko zreje 8 mesiac august pochadza z kríženia sweet tango x Cosmic crisp. 
Sweet Tamarind, 6.3.2018 Obsahuje fotku
Sweet Tamarind je exotické ovocie pochádza z Afriky konkretne Sudánu rozšíril sa do Ázie, USA a iných krajín toto ovocie má jedinečné chute je jedinečnym zdrojom výživy.Je velmi sladký využíva sa do džemov, nápojov obsahuje tieto vitamíny C, E, D... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika