Příspěvky uživatele - 116.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se Stiga traktory, 9.1.2020
Dobrý den, co je vhodná volba? Záleží na fin. možnostech, náročnosti individuální a náročnosti terénu. Dále taky jak chcete sekat a co budete sekat. Jinak se stejně jako vy rozhoduji mezi stiga 3398 a Alko T22 103.9. Volil jsem dvouválec i z... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 4.11.2018
S ventilem 3atm je to již OK. Bohužel se však neodstanu na víc jak 95°C před chladičem. 2kw topení to výš nedá, a když to zapnu naplno tak už uniká kolem těch 95°C pára z ventilu. Raději jsem to pak ztlumil, aby náhodou nebyly topné tělesa "na... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 28.10.2018
Zdravím,  u mě byl asi moc rychlý průtok na studených prstech (tekla mi jen cca 90% pálenka). Na druhou stranu v obou odkalovačích byl lutr s nižším procentem alkoholu, takže přes ty prsty to muselo jít tak či tak. Tomu bohužel nerozumím,... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 25.10.2018
Jedn se o nemrznoucí kapalinu do solárních panelů, propylen-glykol, teplota varu 180°C. Bohužel při této teplotě to již nedává teflonové těsnění (ve spojení s vyšším tlakem). S pojistým ventilem je to jistota, proto jsem jej dnes namontoval :)
Koupě automatické pálenice, 24.10.2018
Zdravím Honzo, chtěl bych se Vás zeptat jak jste spokojen se soným roztokem ve vařáku. Měl jste nějaký důvod nejít např. do oleje nebo glykolu? S varem roztoku nemáte problémy? díky Petr.
Koupě automatické pálenice, 14.10.2018
Píšete, že končíte u 40%, někdo zastavuje, když klesne alkoholovost toho co teče zhruba k 25 procentům. Já jsem Já bohužel ať dělám co dělám mám jen kolem 90%. Ve filtru mám cca 50%, v aromatyzeru cca 70%. (pálím v KEGu). Kde je chyba?
Koupě automatické pálenice, 6.10.2018
Ahoj, nebylo by foto? Prosím ;)
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 18.7.2015
Zdravim vsechny.Mam zasazenou Leskoru.Lemedu a spol.dokonce i nejakou z Italie z hor.Stejne to vse cca 10odrud prebiji neznama mistni odruda co se tu predava od jednoho ze zahrady.Neni nikdy a nikde strikana nicim.zadne problemy monilia atd.rodi... celý příspěvek >
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 27.5.2015
chlapi dík za rady.ted v sobotu budu znovu udit.Ten roš s popelníkem je ukončen kamínkovýma dvířkama, takže reguluji vzduch zespodu, ale vlastně spíš vůbec, jelikož to dole mám přivřené a hoří to, spíš doutná s plamenem trochu.Vím že to nemá... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 13.5.2015
pane nevěřím, že zrovna a jen ta moje 2048 je takovej šmejd.Zdalipak nejste prodejce?
Hecht 927, levná jednoručka, 13.5.2015
nebrat, nekupovat Hecht.4 roky mám elektrickou Hecht 2048.Šílené co já s ní zažil reklamací, ježdění a nervů.V záruce v opravě 5x.Koukali na mne jako na blázna že chci po nové pile aby se chovala bezvadně.Tekl z ní olej, po opravě nemazala, seknul se... celý příspěvek >
Stihl MS 210 porucha, 1.3.2015
Jinak dík chlapi za radu, pila jede jako dřív.Pomohlo to namazání ložiska.Pavel
Stihl MS 210 porucha, 1.3.2015
něco málo nastudované mám, ale nesouhlasím s tím že se řeže bio a jsem king, druhá věc je že i lesáci proplachují motorovým a nic neřeší, pokud vyjedu litr oleje za rok na tyto srandy, nevěřím kecům o tom co by bylo a se zdravím.Pokud opravdu chcete... celý příspěvek >
Stihl MS 210 porucha, 28.2.2015
Zdravím všechny.Mám problém s tím že jsem chtěl nastartovat pilu Stihl MS 210 a sice naběhne, nastartuje,ale zjistil jsem že neotočím řetězkou, jde otočit, ale jen kleštěma.nastartovat to jde v pohodě, ale nechci to urvat.Je to ložisko a nebo něco se... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 13.6.2014
Navštívil jsem dnes Banáta u Olomouce a i on mě to rozmlouvá. Jeden pracovník, docela sdílnej, povídal,že i štěrbińáky přestávají lidi brát-furt jsou prý zanešený, čistit se musí každý den atd.. Nakonec skončím asi u venkovní šachty, do toho se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika