Hecht 927, levná jednoručka



host - 116.252 (?)
13.5.2015 13:49

nebrat, nekupovat Hecht.4 roky mám elektrickou Hecht 2048.Šílené co já s ní zažil reklamací, ježdění a nervů.V záruce v opravě 5x.Koukali na mne jako na blázna že chci po nové pile aby se chovala bezvadně.Tekl z ní olej, po opravě nemazala, seknul se uvnitř nějak stop mechanismus, a opět nemazala.Měli v prodejně plné právo na mne koukat přes prsty, lidi já ji po záruce otevřel, stále nemaže, ale to co se skrývá uvnitř - ta technika, opravdu jen pro silné nátury.Strašné.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14   
   
host - 116.252 (?), 13.5.2015 13:49

nebrat, nekupovat Hecht.4 roky mám elektrickou Hecht 2048.Šílené co já s ní zažil reklamací, ježdění a nervů.V záruce v opravě 5x.Koukali na mne jako na blázna že chci po nové pile aby se chovala bezvadně.Tekl z ní olej, po opravě nemazala, seknul se uvnitř nějak stop mechanismus, a opět nemazala.Měli v prodejně plné právo na mne koukat přes prsty, lidi já ji po záruce otevřel, stále nemaže, ale to co se skrývá uvnitř - ta technika, opravdu jen pro silné nátury.Strašné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.164 (?), 22.3.2023 21:48

Abych řekl, mám jí už druhý rok, řezala dobře, chytala na škubnutí a tento roknechce chytat jen na sytič a jak jí přidám, uidusí se, rozebral a vyfoukal karburátorsešteloval a dělá to samí, nevím co sní, šikuje se mi.snad jiný karburátoru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.138 (?), 23.3.2023 11:07

A dal jste novou svíčku?A taky jestli má "zdravou"barvu.Já tuto pilu mám a kromě zapalování, které jsem měnil protože mi jednou zůstala fajka v ruce díky krátkému kabelu, je to celý ještě originál.Startování v pohodě jen to jde hodně ztuha, musím to lehce protáčet za studena než začnu startovat, jinak by mě zůstalo lanko v ruce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11,  12,  13,  14   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika