Příspěvky uživatele - 116.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 13.6.2014
Děkuji za obrázky, Takhle je mi to jasný, když bude čerpadlo hned za štěrbiňákem .Ale jak dostat tu vodu ze štěrbiňáku do sudů a ** nad** hladinu jezírka? Všechny nádoby jsou ve sklepě domu, zapuštěném jen napůl v zemi. cca 1,2m pod úrovní... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 13.6.2014
Též by mě zajímalo, jak to vypadá dále za štěrbinovým filtrem, když bych chtěl dále vodu prohnat dalšími médiemi v sudech gravitačně a pak do potůčku a zpět do jezírka. Nemusel bych použít tlakový filtr? Děkuji za schéma i každý obrázek Vašek
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 5.6.2014
Neviděl jsem sud, ale chci použít popelnice plastové.:-)) +šoupata na skimr-gula atd... Popelnice mě přijde lepší, neb má rovné stěny..
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 22.4.2014
Můžete poslat podrobnější popis-foto.Peněz moc není, ale chuť do práce by byla... Díky moc :-)) VH bohumilek62@seznam.cz
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 22.4.2014
Zdravím Vás z Moravy :-)). Tu folii jste si svařoval, nebo lepil sám? Zatím tedy jen kopu a milionář nejsem... tak bych chtěl též skoro vše udělat sám. Jakou máte čističku, uvítám veškeré rady. Díky moc email vahe@atlas.cz
Broskvoň Valentovka, 1.6.2013
Dobrý den Měl bych na všechny prosbu.Hledám stromek, pecky pro zasazení, koupím.Jde o červenomasou broskev z Kavkazu, vím že je okolo Lipenské přehrady a dovezl ji p. Valenta z Kavkazu.Můžete někdo kdo ji má pomoci?Děkuji Pavel
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 7.5.2012
při platbě předem na účet je poštovné u neoseeds 50 kč Dobírka je za 100 kč, ale toto je dáno samotným poplatkem pošty který je u dobírky vyšší.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika