Příspěvky uživatele - 50.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na ovoce, 16.9.2018
Panenka by "měla" být zespodu hlavně pro urychlení práce. Po povolení přepouštěcího šroubu píst zvedáku váhou koše a mísy sám sjede dolů. To bylo to první co mě při konstrukci lisu napadlo. Nicméně jsem brzy 12,5t zvedák ztrhal a zjistil jsem, že... celý příspěvek >
Domácí pálenice, 16.9.2018
Ach jo... Vlastně ach ne!!!
Domácí pálenice, 15.9.2018
Methylalkohol běžnou destilací odstranit nelze. Těká v celém jejím průběhu. Pravdou sice je, že nejvíc ho je obsaženo v úkapu, ale ten se odděluje z úplně jiného důvodu a ne primárně kvůli němu. Obsahuje spoustu chuťově a vonně nevhodných látek. Ale... celý příspěvek >
Můj první kvas, 15.9.2018
V tom případě jsem s rozumem v koncích Vůbec netuším co by se mohlo na refraktometru zkazit. Snad zkusit ještě nějaké referenční měření cukerným roztokem. Rafael.
Můj první kvas, 15.9.2018
Když je koláč pod bublátkem je skoro vždy zdravý anebo se časem propadne. Není žádný důvod k jeho odstraňování. * S měřením přecezené nebo přefiltrované šťávy nebo moštu refraktometry žádný problém nemají. Na vině musí být nízká cukernatost... celý příspěvek >
Domácí pálenice, 15.9.2018
Např. zde * Ano, nějaké síto na dně. Anebo něco na způsob vějíře na napařování knedlíků a na něm koš z nerez nebo měděné tkaniny nebo tahokovu přip. nějaký pytlík z odolného textilu. Tohle většina vařáků z KEGu neumožňuje - mají úzký nalévací... celý příspěvek >
Jofela, 14.9.2018
Nějak mě ta Jofela začíná hodně zajímat. Podle čtení tady, i kousek okolo, asi nejlepší volba mi to přijde. Díky za ně. (Snad se přinutím a pro budoucí ji vysadím). Rafael.
Domácí pálenice, 14.9.2018
No konečně jednoduchý a všestranně použitelný aparátek a ne žádná KEG "sotisfikována" Opičárna. Líbí se mi a nebýt domácí kutil, hned bych ji koupil. Jen ta cena mi přijde hodně nadsazená!!! Zmiňovaný Bilimarket - 50l  -13 613 Kč * Tak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika