Příspěvky uživatele - 2.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
tis nebo zimostráz?, 4.8.2006
Píšete, že dříve vysazené lísky velmi trpí splodinami. Chci jen upozornit: pozor na prosolenou vodu odstříkávající z projíždějících aut. Ta škodí víc než zplodiny. Jedni si také chtěli odclonit zahradu od státní silnice a k plotu vysadili asi... celý příspěvek >
Mulčovací kůra, 12.7.2006
Mulčovací kůra prorůstání plevele úplně nezabrání, pokud ji nedáte v hodně silné vrstvě (tak 20cm?). To Vás ale vyjde dráž, než když pod ní dáte ještě černou netkanou mulčovací textilii. Takže dejde textilii a na ní až kůra pak dosypávejte. Míša
oleandre, 10.7.2006 Obsahuje fotku
Mně také letos krásně kvete, a to je osmiletý, obrovská koule. Ořezávám bez lítosti a na jaře vyklopím z květináče a rýčem osekám 1/3 kořenů, doplním novou hlínou z kompostu. Hodně zalévám, teď dostává i 30 litrů vody denně. A blázní. Míša.
habr, 10.7.2006
To se mi zdá hodně nepravděpodobné, je to strom. Jako, že byste si ho namnožil? Tak to spíš výsevem semen. Já, i když vím, že se to asi nesmí, zajdu do lesa a tam si nadloubu mladé rostlinky z náletu. Lesáci by je jednou stejně vyřezali a na zahradě... celý příspěvek >
ptačí zob, 10.7.2006
Tak tedy píšu jak vypěstovat ptačí zob z řízků (podotýkám, že já jsem také zahradník-amatér-samouk): teď je na řízkování nejlepší doba, protože je teplo a celkem i vlhko. Z ptačího zobu odstřihněte loňskou větvičku (nebo i letošní, pokud je... celý příspěvek >
jak vypěstovat bidens ze semínek, 7.7.2006
I já jsem vloni dopadla s pětováním bidensu ze semínek stejně jako ti dva přede mnou. Letos jsem si koupila vyčáhlé bidensy za 15 Kč a sestřihla je tak na 10cm. Krásně obrazily. Takže také řešení za méně peněz. Míša.
Letní louka, 7.7.2006
Máme od nich "suchou stráňku", která letos poprvé krásně kvete. Jen pozor na ceny: 1 kg takové travní směsi stojí přes 2000 Kč. Ale zase ušetříte za benzín, protože taková tráva se seká 2x ročně. Míša.
Svída - prořezání, 3.7.2006
Odborníci doporučují udělat po několika letech radikální řez a svídu kompletně ořezat nízko nad zemí, a to v březnu, dubnu, ale obrazí i když ji seříznete začátkem května.
ptačí zob, 29.6.2006
Obecně se ptačí zob má stříhat 2x: do konce června a pak v srpnu, aby nové větvičky stihly dozrát do zimy. Já jsem si ptačí zob vypěstovala sama z řízků. Při vysazování byla výška cca 15 cm a první rok jsem ho zaštipovala vždycky, když se vytvořily... celý příspěvek >
Pěnišníky-choroby, 29.6.2006
V televizi říkali, že to může být houbová choroba - postříkat např. dithanem.
Mnozeni jahod, 29.6.2006
Výhony dobře zakoření ve vlhkém písku
Kadeřavost, 29.6.2006 Obsahuje fotku
Stíkala jsem letos asi koncem března a pak pro jistotu ještě po týdnu a po 14 dnech kuprikolem a kadeřavost se nevyskytla. Minulý rok kuprikolem a po 14 dnech sylitem a také bez problémů. Důležité je stříkat před vyrašením, někde jsem četla, že když... celý příspěvek >
plevel, 29.6.2006
BOFIX, AGROFIT KOMBI apod. - zeptejte se v drogerii, květinářství nebo v zahradnictví.
Jaký ŽP nekoření hluboko?, 28.6.2006
Co třeba ptačí zob? Zelený je celou zimu. Těch 30 cm není příliš mnoho, ale zdá se mi, že kořeny ptačího zobu nejsou příliš hluboké ani agresivní.
jaká podnož?, 27.6.2006
Zajímalo by mě, na jaké podnože se roubují okrasné dřeviny, např. Laburnum nebo Catalpa. Míša.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika