Příspěvky uživatele - 68.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas ze švestek, 5.12.2018
Zdravím podobný \"problém\". Kvas je založený niekedy v priebehu septembra 2018. Mal som ho v kotolni kde bola teplota na začiatku asi cca 17C a postupne ako sa vonku ochladzovalo klesla na 15C. Potom som spustil kotol, lebo už bolo treba kúriť a... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 29.8.2018
Ešte doplním nasledovnú myšlienku. Kúpim si ten "automat" ktorý to vypáli na 1 krát. Ak stým výsledkom budem spokojný ok. Ak nie, zruším to, dokúpim ktomu obyčajný chladič a budem páliť 2D. Jednoducho tento automat je v cene cca 21000Kč, nedarí sa mi... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 29.8.2018
Po nie4om podobnom ako píše pôvodný tazateľ som pokukoval tiež. Na Slovensku to zdá sa bude legálne ale musí to byť oficiálny stroj a maximálne do 50l. Ovocia do vasu nemám toľko aby som šiel do pálenice, 50l mi nikto neche vypáliť preto som sa... celý příspěvek >
Zlý rast stromu po výsadbe, vyradiť? ešte ponechať?, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Na jeseň 2017 som vysadil 4 stromy, 2x jabloň(ametyst, admiral) 1xhruška a 1x čerešňa. Jablone sú vedľa seba na "lepšej" pôde, pričom jedna z nich rastie dobre a jedna takmer vôbec - vid foto. Má len maličké listy na vrchu a ešte aj... celý příspěvek >
Množení Meruzalky, 15.5.2018
Zdravím Chápem to správne takto? 1. Ja som si odstrihol z podnoče egreša prút asi meruzalky a tento som nechal zakoreniť, toto som urobil len preto aby som mal zdrojovú rastlinu meruzalky. 2. Následne z tejto meruzalky si nastrihám krátke... celý příspěvek >
Špičák ořešáku přestal růst, 14.5.2018
Mám mars tretím rokom, sadil som asi 50cm prútik. Dnes má cca 1,5m, korunu chcem ďalej potiahnúť ale všimol som si že na tom vrchole sú 2 orechy a teraz neviem čo stým, predpokladám že keď tam sú orechy tak sa to nebude predlžovať... Viete... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 2.5.2018
Zdravím prosím viete poradiť dobrú hadicu k IBC na vypúšťanie samospádom? Tj mala by byť ľahká, priemer cca 3/4, držiaca tvar, ohybná... Kúpil som v špecializovanom obchode s hadicami údajne kvalitnejšiu ale je to zlé, je tvrdá a po tom... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Doteraz som si myslel že tam mám 1 stredník a tri postranné vetvy - viď obrázok. Takže navrhujete tie postranné vetve odstrihnúť a zapestovať korunu vyššie na tej čo označujem stredník? A toto ešte teraz alebo až v lete v termíne keď čerešne... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 11.4.2018
Dobrý deň Dovolím si pridať tiež dotaz. Na odkaze foto mojej čerešne - mal by to byť Burlat na podnoži Gisela 5. Sadený 03/2016. Na môj vkus má malé prírastky - za minulý rok cca 10 - 15cm odhad. Je to v poriadku alebo čo poradíte? Strih som... celý příspěvek >
Už roubovat?, 10.4.2018
Zdravím trošku sa strácam. ja som tento rok štepil prvý krát a to na spojku. Robil som to cca mesiac dozadu na odporúčanie staršieho záhradkára od nás, ktorý mi povedal že na spojku to mám urobiť v marci. Tj jednoročný semenáč som urezal do šikma... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 8.11.2017
Zdravím pracujem na Valašsku a teda tu som sa prvý krát stretol s touto odrodou. Mne celkom chutí, čo je dôležité chutí aj deťom.  A páči sa mi že sa nemusí striekať - teda neviem o nikom kto by ju striekal... Chem si skúsiť taký... celý příspěvek >
Hruška planá - vhodné na podnož?, 8.11.2017
Dobrý deň Zvažujem si experimentálne zo semienka vypestovať podnoš hrušky a následne skúsiť zaočkovať nejakú vhodnú odrodu. V našej dedine v okolí na pasienkoch rastú hrušky ktoré majú maličké plody a sú tam možno aj viac než 50 rokov. Z... celý příspěvek >
Prosím aká je to odroda?, 2.11.2017 Obsahuje fotku
Zdravím Jablká sú z dvoch rôznych stromov, cca 50 ročných zo susedovej neudržiavanej záhrady. Stromy nikto neudržiava minimálne 30 rokov, nikto ich nestrieka, nestrihá... Napriek tomu jablká sú celkom v pohode, málo chrobľavé a na krajoch a na... celý příspěvek >
Hrusky choroba, 13.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím prosím a viete poradiť čo je mojej hruške? Po prvé tam je asi hrdza ale jedná sa údajne o ázijskú hrušku - žiaľ nepamätám si názov - kupoval som to v záhradníctve v česku. Predajca hovoril že tieto hrušky hrdzu nedostanú... Ale čo tie... celý příspěvek >
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím Nám broskyňa tento rok zmrzla a teda nemala žiaden plod. Zato sa poriadne rozrástla. Teda spraviť rez teraz v septembri? Alebo aspoň časť teraz a druhú časť na jar? Broskyňa ak nezmrzne tak zarodí cca 2-3 vedrá broskýň. Druhá vec,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika