Kvas ze švestek "na pokračování"



robo27 - (30) - 68.181 (?)
5.12.2018 20:41

Zdravím

podobný \"problém\". Kvas je založený niekedy v priebehu septembra 2018. Mal som ho v kotolni kde bola teplota na začiatku asi cca 17C a postupne ako sa vonku ochladzovalo klesla na 15C. Potom som spustil kotol, lebo už bolo treba kúriť a teplota v kotolni je cca 19C.

Kvas som pred spustením kotla presunul do dielne kde je cca 11C. Nedalo mi to a tenkou paličkou som prepichol deku a odobral vzorku a zmeral refraktometrom - nameral som asi 15brix - to bolo 01.12.2018... Viem že sa má niečo odpočítať ale toto je veľa. Keď som pálil hrušky tak som nameral 6...

Jedná sa o tie klasické slivky, u nás ich volajú bystričky. Takže predpokladám že počkať. A presunúť kvas do kotolne kde je cca 19C alebo nechať v dielni kde je 11C?

A potom mám ešte ďalší kvas prevažne z durancii cca 90percent a 10 domácej. Durancie som zberal asi mesiac po takže v priebehu 10teho mesiaca už bol kvas založený. taktiež čakať až do toho februára 2019?

ďakujem

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 7.102 (?), 3.12.2018 9:49

Mám dotaz, kvas ze švestek mám založený před 8 týdny.

Nyní už nekvasí, cukernatost 5,5 deka na vrchu se nepropadá.

Skladuji to v místnosti s 15c

Co s tím? Ještě nechat, nebo už vypálit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 3.12.2018 22:55

Ale z jakých švestek? Pokud je to švestka domácí, co tak trpí šarkou, tak to klidně nechte do konce února, destilát získá krásnou peckovou dochuť, jsou to velmi ceněné destiláty na soutěžích, ale až tak po třech letech. Kvas je velmi stabilní. Ovšem pokud si nejste jist odrůdou nebo se jedná o tzv. pološvestky typu Stanley, tak bych to doporučil spíše zpracovat. Bosenky by už byly zoctovatělé. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 54.3 (?), 4.12.2018 8:17
Může ještě pomalu kvasit, pokud to máte pod kvasnou zátkou nebo hermeticky uzavřeno, není kam spěchat. U slivovice platí čím později se pálí, tím je lepší. Samozřejmě kvas musí být v dobré kondici. Já se objednávám na nejzazší termín v pálenici, tentokrát to vypadá u mne na únor. Ale už jsem pálil i v červenci spolu s třešněmi...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
robo27 - (30) - 68.181 (?), 5.12.2018 20:41

Zdravím

podobný "problém". Kvas je založený niekedy v priebehu septembra 2018. Mal som ho v kotolni kde bola teplota na začiatku asi cca 17C a postupne ako sa vonku ochladzovalo klesla na 15C. Potom som spustil kotol, lebo už bolo treba kúriť a teplota v kotolni je cca 19C.

Kvas som pred spustením kotla presunul do dielne kde je cca 11C. Nedalo mi to a tenkou paličkou som prepichol deku a odobral vzorku a zmeral refraktometrom - nameral som asi 15brix - to bolo 01.12.2018... Viem že sa má niečo odpočítať ale toto je veľa. Keď som pálil hrušky tak som nameral 6...

Jedná sa o tie klasické slivky, u nás ich volajú bystričky. Takže predpokladám že počkať. A presunúť kvas do kotolne kde je cca 19C alebo nechať v dielni kde je 11C?

A potom mám ešte ďalší kvas prevažne z durancii cca 90percent a 10 domácej. Durancie som zberal asi mesiac po takže v priebehu 10teho mesiaca už bol kvas založený. taktiež čakať až do toho februára 2019?

ďakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.138 (?), 5.12.2018 22:28

Určitě bych s obojím počkal až do konce února. Ideální teplota pro kvas je 16 -  17 °C.PŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 6.12.2018 10:49

Šťávu z kvasu s 15 Brix ochutnejte. Musí být zřetelně sladká. V tom případě bych přesunul jednu sklenici šťávy na teplejší místo. Když se rozkvasí, pak přesuňte celý kvas. Pokud šťáva sladká není, bylo špatné měření.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.190 (?), 6.12.2018 17:53

Nebo zkresluje letošní cukernatostí a vysokým podílem alkoholu refraktometr, jak již to zde letos bylo výcekrát spomínáno. Mám u letošních kvasů všude vysoké hodnoty Brix. U všeho mezi 9 až 12 Brix před pálením.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 254.139 (?), 9.12.2018 19:35

V tomto roku je to uplne normalne. tie slivky vam uz nikdy nedokvasia na 5-6 brix. velmi sladke durandzie a bystricky vykvasia max na 8-9, dokonca normalne je aj 11-13 brix. hovorili mi to viaceri paleniciari ze teraz take kvasy palia a bez problemov maju vytaznost 10-11 litrov a vybornej chuti. ja osobne som mal kvas s durandzii a bystriciek, ktory mal 11 brix a natieklo mi 11l zo 100 vonavej chutnej slivovice. takze sa toho nebojte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
robo27 - (30) - 56.72 (?), 9.12.2018 20:54

kúpil som cukromer a meranie zopakoval. Cukromer nameral 8 a refr. 13. Teda sedí že je rozdiel 5 tak ako tu už niekde písal.

Tentokrát som odobral cca deci kvasu viac z nútra. Čo ma prekvapilo že šťava čo som odoral je pekná číra, chutí celkom príjemne a sú v nej jemné bublinky - ako slabšie šampanské... V dielni som zatvoril okno, teplota stúpla na cca 15C a teda to tam ešte nechám...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 9.12.2018 22:43

normalne je aj 11-13 brix. hovorili mi to viaceri paleniciari ze teraz take kvasy palia bez problemov

 Pokud mělo ovoce cuklernatost kolem 30% (což bylo letos možné), nemůže veškerý cukr vykvasit. Není důvod, proč by se takové kvasy nedaly pálit. Ovšem je třeba si uvědomit, že kdybyste opři zakládání kvasu mač naředil na 16 - 18%, měl byste slivovici stejně dobrou, akorát o polovinu víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika