Příspěvky uživatele - 92.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z jablek, 28.8.2018
Dobrý večer pánové (uvítám i názory dam😀) první kvas cca 120 litrů s dvěma kily cukru stále stojí ve sklepě v 250 litrové bečce. Už to budou dva týdny. Zadělán plenkou se špuntovým víkem (víko vnořené)...a krásně voní. Dnes se podařilo... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 18.8.2018
Lepší pozdě nežli čekat rok. Dá se dělat i ze slupek, jsem se dočetla v této diskuzi. Takže nebojte, příští rok budu ořechy trhat na Jana.
Domácí ořechovice, 17.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den Dneska jsem natrhala 150 ořechů... vnitřky byly již tvrdé na rozřezání, tak jsem to udělala takto. Každou ze tří pětilitrových sklenic jsem naplnila slupkami třetiny ořechů a přidala 15 kousků tvrdých jader do každé sklenice... přidala... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 16.8.2018
Děkuji, to je skvělé. Tak v tom případě to zavezu tam😀
Kvas z jablek, 15.8.2018
Tak tohle je skvělé doporučení. Moc děkuji. V pálenici se pokusím toto hlídat, ale také proto jsem kladla dotaz jaká pálenice v okolí Jistebníku. Tu vodu jsem tam nakonec nedávala. Krásně to voní a ta vůně mne od toho odradila. Ten enzym seženu kde a... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 14.8.2018
Nemám mošt...
Kvas z jablek, 14.8.2018
Děkuju přesně tohle jsem potřebovala. Jablka jsem drtila tak dlouho dokud to nebylo jak na štrůdl 😀 čili mohu míchat. Dneska zkusim přilít vodu dle potřeby aa zamicha... zavřu a co poté? Ty jablka musí nějak brzo do pálenice jsem četla.... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 14.8.2018
Jo, tak opravdu se stydím... mělo být vést :-D No víte pane, četla jsem těch článků asi deset na téma kvas z jablek. Ale žáden neodpovídá na mou otázku. Tak když už jste se ráčil odpovídat, mohl jste poradit. Mám tam přidat cosi, nebo to tak... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 14.8.2018
Jak mám tedy vezt kvas?
Kvas z jablek, 13.8.2018
Dobrý den panové Mám zkušenosti pouze s kvasem švestek. Ten se mi podařil dokonce i loni, kdy to byla bída. Letos jsem se stěhovala a na zahradě mám pouze jabloně a ořech. Jablka začala před měsícem padat, tak jsem popadaná schovávala do sklepa a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika