Kvas z jablek



Petlice - (9) - 92.194 (?)
14.8.2018 15:53

Nemám mošt...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4   
Petlice - (9) - 92.194 (?), 13.8.2018 22:23, zobrazeno: 27337x

Dobrý den panové

Mám zkušenosti pouze s kvasem švestek. Ten se mi podařil dokonce i loni, kdy to byla bída. Letos jsem se stěhovala a na zahradě mám pouze jabloně a ořech. Jablka začala před měsícem padat, tak jsem popadaná schovávala do sklepa a dnes jsem vybrala co nezčernalo a sesbírala jablka pod stromy. Pořídila jsem si drtič ledu (sekáč brambor neměli) a drtila a drtila a mám z toho polovinu 250l bečky. Pak jsem sud pokutálela do sklepa, kde je stabilní teplota. Dotaz zní....Chci kvalitní palenku.... U švestek jsem udělala den předem zakvas z kila cukru a z nejlepších švestek, pak dosypávala. Tady jsem do té půlky bečky nasypala kilo cukru. A co dál? V různých prispěvcich píšou vodu s cukrem, kvasinky, kyselinu atd... nemělo by se to rozjet samo?

Druhý dotaz... dalších 100 litrů by ještě bylo během dvou týdnů... mám kvas z dalších opadaných jablek rozje v druhé bečce?

Přestěhovala jsem se do Jistebniku. Nezná někdo dobrou pálenku? Jinak to odvezu do té nejbližší... a časem sama poznám.

Děkuji moc za reakce, rady zkušenosti. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 187.206 (?), 14.8.2018 6:58
Takže v becce jsou podrcena celá jablka í s jadrincemi? Jestli ano tak zázrak nečekejte. Když kvasit drt tak bez jadrincu a nebo vykvasit mošt.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.72 (?), 14.8.2018 8:03

Buďte bez obav. Většina lidí drtí lablka i s jádřinci a slupkami a pálenku mají dobrou. Já kvasím jen mošt, ale spíš proto, že je to praktičtější (kvašení v demižonech, žádné riziko octovatění, připálení, atd. Důležitější je kvalita suroviny a správné vedení kvasu. Někteří pěstitelé dokonce považují příchuť jader za přínos (já ji tam nikdy necítil).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petlice - (9) - 92.194 (?), 14.8.2018 8:23

Jak mám tedy vezt kvas?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.72 (?), 14.8.2018 11:31

To je těžké paní Petlice. Tady na fóru je o přípravě a vedení jablkového kvasu příspěvků spousta. Ale náš člověk, než by si před zahájením nějaké činnosti něco předem vyhledal a přečetl, tak se do toho pustí a uprostřed díla se začne ptát, jak se to dělá. 
   Kvas máte vézt nejlépe na dvoukoláku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 92.194 (?), 14.8.2018 12:19

Jo, tak opravdu se stydím... mělo být vést :-D

No víte pane, četla jsem těch článků asi deset na téma kvas z jablek. Ale žáden neodpovídá na mou otázku. Tak když už jste se ráčil odpovídat, mohl jste poradit. Mám tam přidat cosi, nebo to tak nechat? Kdyby to byly švestky, tak s tím už nic nedělám, dokonce to dneska a zítra zamíchám a hotovo. S jablky nevím...

No ale jak už to tak na fórech bývá, raději tedy už se neptám a prostě něco zkusím a když to nevýjde, tak příště jinak.

Každopádně je to bez kvasinek a moštu a cukr téměř žádný, jestli se podaří, tak podle mě bude dobrá :-D

Kdy se mám podívat, jestli se podařilo?

Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.41 (?), 14.8.2018 14:31

Pocitam, ze kdyz jste to rozdrtila na drtici na led tak to bude nadrcene na male kousecky(kousky, ne kase). Nekteri davaji do sudu enzymy aby jim ta jablka se lepe rozlozila a zkapalnila(osobne nemam zkusenost). Ja misto toho davam bileho podporovatele 1kg/100kg jablek a do 200l becky cca 30l vody. Zalezi jak jsou jablka stavnata(musi jit zamichat - tyci, nasadou apod.). Z vody sice nic neni, ale pokud se tam neda, pak je ten kvas jak beton(nezkazi se to, ale skro zadna stava tam neni - jak kdyz to udusate. Poprve kdyz sem to delal tak se mi to stalo a cca po 2tydnech jsem to musel rozdelit do 2 sudu a naredit vodou) a v palenici to nevypali nebo to musi stejne naredit vodou. Zda je ovoce suche tak se musi redit vodou(popr. stavou).

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 234.79 (?), 14.8.2018 15:37
Proč by se muselo redit vodou??? Není lepší naredit jablečným moštem? Jablko samo o sobě moc aromatické není tak proč ho redit 30ti litry vody? Aby bylo.jeste míň vyrazné? Děláme to.pro sebe tak ať je to dobry ne? Furt lepší mošt z nevýrazných klidně kyselých jablek než tam lit kýble vody..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 14.8.2018 15:53

Nemám mošt...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 14.8.2018 15:52

Děkuju přesně tohle jsem potřebovala. Jablka jsem drtila tak dlouho dokud to nebylo jak na štrůdl 😀 čili mohu míchat. Dneska zkusim přilít vodu dle potřeby aa zamicha... zavřu a co poté? Ty jablka musí nějak brzo do pálenice jsem četla. Švestky jsme vezli půl roku po založení kvasu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika