Příspěvky uživatele - 40.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měření jablečného kvasu, 23.5.2020
Jen by me zajimalo, komu se potopi deka na kvasu z jablek(jablecna drt, ne most). Jsem nazoru, ze co plave pred kvasenim plave i po vykvaseni.
Kvas bez lihu, 30.12.2019
Jiny duvod nevidim nez ze zapomel otocit kohout. Pokud kvas by byl spatny tak by to rekl palecinar ihned a ani by to nelil do kotle. Hlavne nevim jak zjistil ze tam neni lih - bud by to musel zmerit jeste pred palenim(opet by nelil do kotle) a nebo... celý příspěvek >
Kvas z cca 20kg broskví, 23.11.2018
Zajimalo by me, proc u 2D by se melo koncit vetsinou na 50pr. nebo tesne pod touto hranici. Pokud je dobry kvas, tak se sjizdi i neco malo nad 30proc.
Kvas z jablek, 14.8.2018
Pocitam, ze kdyz jste to rozdrtila na drtici na led tak to bude nadrcene na male kousecky(kousky, ne kase). Nekteri davaji do sudu enzymy aby jim ta jablka se lepe rozlozila a zkapalnila(osobne nemam zkusenost). Ja misto toho davam bileho... celý příspěvek >
Pěstitelská pálenice v okolí Brna, 4.8.2018
Nedokazu si predstavit 2kotlove paleni za 80min. to je tak 1. paleni, druhe by uz nestihal. Pokud dela v palenici sam nebo se stridaji jen v par lidech tak neni divu ze ma fofry. Co vim od stryce na Morave tak vetsina palicu se s tim nepare, da... celý příspěvek >
Slivoň uvnitř plodu hnědne, 4.8.2018
Hoj, u takovych presidentu se mi to stava nez dozravaji, zezacatku se to tvori hnednuti, pocase je to hned poznat hnilobou - fotky bohuzel nemam(ja to zezacatku po cuchu nepoznam, ale podle pohledu). Nebo se to stava kdyz jsou nakousane od vcel a... celý příspěvek >
Hitparáda odrôd sliviek podľa reálnej skúsenosti, 18.7.2018
Presne tak, Hanita je jedna z nejlepsich svestek. Nema nekdo zkusenost se svestkou Valor? Premyslim, ze ji na podzim vysadim, tak bych rad vedel jaka je.  Dik
Pěstitelská pálenice v okolí Brna, 6.7.2018
V okoli Brna bude palenic podle me dostatek. Pro Vas bude vhodna ta, kde maji 200l kotel - muzou palit od 120l kvasu. Co mam zkusenosti, tak 2kotlovy system v medi je nejlepsi a urcite lepsi je topeni na plyn nez drevo. Vsude kde jsem byl tak maji... celý příspěvek >
Marpelně kvas, 22.6.2018
To neni rozmazlenost Kamila ani nas ostatnich kteri si delame kvalitni destilat. Pokud Vam to nevadi ze pak ziskate palenku ktera dela v puse neplechu.
Kde se stala chyba?, 31.12.2017
Dobry den, v oficialni palenici predpokladam ze by se to nestalo, zvlaste pokud je dobry kvas. Krome jednoho soudku z kraje kdy jsem zacinal bylo vse ok. Z letnich svestek koncim paleni cca ve 40pr. a pozdejsi svestky klidne i ve 30pr. Snad... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Souhlas. Nevim kde pali vetsina, ale u nas v Cechach se oddeluje taky 1. litr automaticky, nekdy i dva pokud to situace zada. To, ze by byl problem s celnikama je totalni blbost - bud zakaznik to zaplati a vezme si to nebo se to naleje do nadoby a... celý příspěvek >
V sadech u Jelínka, 21.8.2016
Tak je to u vsech podniku nehlede na zamereni(palenky, pivo, masokombinaty atd.). Ty, co jedou ve velkem se snazi o stale stejnou kvalitu - chteji se zamerit na co nejvice lidi. Ti, co jedou v malem tak vetsinou maji pokazde trochu jinou chut a vuni... celý příspěvek >
V sadech u Jelínka, 20.8.2016
V serialu co ma pan Vanek, tak tam je vse o Vizovicich a Jelinkove palence. Co se uvadi tak sice zadna kolona, ale pali se 3x a pak se to redi, takze dle meho nazoru slusna slivovice, ale z palenice kde se pali 2x tak je lepsi. Hlavne pokud si nekdo... celý příspěvek >
Duranzia, 7.2.2016
Zadna zajimavost, ale holy fakt. Stalo se mi to se spendlikama kdyz jsem nakladal poprve, bohuzel to nedopadlo dobre :-(Holt se clovek uci a uz dost vi :-)
Veľmi hustý kvas, 9.1.2016
Kdyz jsem delal poprve jabka ja, tak jsem to delal stejne a mel jsem je v 200l sudu. Cca po mesici nam palirnik poradit to dat do 2 sudu a rozredit to, ze to pry je nejspise jak beton. Mel pravdu, vubec to se nechtelo nechat vyndat.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika