Příspěvky uživatele - 216.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosy, 1.8.2018
Nesmysl!! |Sprej NEFUNGUJE!! Koupil jsem nejdrazsi spray v UNI hobby specialne proti vosam ubytovanym mezi cihlama, uz jsem to DUKLADNE sprejoval 7x (i do hloubky) a vosy si furt letaji dovnitr a ven.
Ochrana dřevěného plotu, 19.6.2018
Po pravde receno na plote kde vidim shora nejakou kovovou listu tak to vypada velmi hnusne. Neco jako pest na oko.. Ja to resim tak, ze horni cast list a plotovek natiram kvalitnim lodnim lakem. Je to trochu piplacka, potreba pracovat s malym... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 21.6.2016
Nechapu jak by mi zbran mohla pomoci? Jednak ziskat povoleni, hodne energie a penez ji ziskat, pak par tisic za dobrou zbran (muze stat i 7 tisic kdyz za vzduchovku chteji i 3 tisice) a pak chodit po nocich naokolo a potme strilet divocaka??... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 8.2.2015
Zbraň NEPOMŮŽE. Ja ziji na pokraji vesnice, zahrada 3000m2. Chodim denne se psem naokolo az nedalekemu poli a po ceste vidim rozrypanou zem jako od buldozeru. Ani se mi nechce verit co prasata dokazou. Druhy den vidim cerstve rozrypane mista. Nekdy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika