Příspěvky uživatele - 61.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moni, 21.11.2018
Tahle Moni vypadá "wirklich sehr gut" To by mohlo být něco ku zdaru, nemyslíte?
Česnek 2018/2019, 19.11.2018
Tak to je nářez! Tady, v Moravském krasu ani ň, jen nějaké vločky večer poletovaly vzduchem. Letos jsem také sázel do suché půdy, trochu vlhko bylo až dole. K hloubení důlků se mi nejvíc osvědčila úzská zednická špachtle. Ani lopatka Fiskars ji... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 19.11.2018
Ten sníh je z vysočiny nebo z Romanie?
Česnek 2018/2019, 15.11.2018
Zkuste pátrat v diskuzích na toto téma (nažloutlý česnek).
Česnek 2018/2019, 15.11.2018
Jestli je sadbový česnek zdravý, pak je moření hypermanganem zbytečné. V tom se vyjímečně shoduji s česnekovým guru Ing. Kozákem.
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 15.11.2018
Začátkem listopadu jsem neměl nad nad Rubinolu, Rubín a Merkur. Nyní v polovině listopadu, zřejmě díky letošnímu teplotně příznivému počasí, vychutnávám a nemám nad Admiral, Orion a Sirius. Rozhodnout se, které z nich je nejchutnější, to asi... celý příspěvek >
Opál, 14.11.2018 Obsahuje fotku
U nás doma momentálně soupeří o první místo v chuti Admirál, Orion a Sirius. Opal, s poněkud tužší a ne tolik šťavnatou dužninou, je za nimi jen o pomyslný chlup, ale věřím, že jeho správná doba teprve přijde.
Honeycrunch, 14.11.2018
Zatímco před měsícem jsem zde pěl chválu na tuto odrůdu, dnes považuji za nutné uvést, že v této době nastalo naprosté rozčarování z její chuti. Sladkost a příchuť jsou pryč, zůstává jen nezajímavá chuť/nechuť s natrpklou příchutí. Závěr dělám asi... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 13.11.2018
jj..mám ho Díky za nápovědu.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 13.11.2018
Copak je to za odrůdu, ten Wiltons?
Škrábavost pálenky, 13.11.2018
Tak to se vám ten cukr pěkně prodražil! Kvalita: Pokud to uděláte správně a v malé míře, tak to nikdo nepozná. Můžete ale vytvořit i tekutý bolehlav tím, že to přeženete. Závěr: Máte více pálenky, ale kvalitní ovoce a kvas to nevyžaduje.
Pálenka z moštu, 13.11.2018
16 - 17 stupňů C rozhodně není nízká teplota pro alkoholové kvašení a proto se domnívám, že příčina toho, že kvasné zátky nebublaly, byla netěsnost.
Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 12.11.2018
Ta chorvatská databáze ovoce na www.stare - hrvatske - vocke.com je parádní. Díky za odkaz na ni, pane Fialo.
Starkinson, 10.11.2018
Jablka v kbelíku vypadají podle pruhování na Starking (delicious). Starkrimson má zbarvení tkzv. plošně rozmyté.
Pálenka z moštu, 8.11.2018
To platíí pro příspěvek hosta 186.41
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika