Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružina Karaka Black, 14.9.2017
Pred 5roky jsem koupil odrudu rubens nejsem spokojen kvete pozde a dozrava pry az v listopadu rada od prodejce v nadmorske vysce 350m mi nedzrala ani jednou na podzim pujde ven     odolna ktera nevymrza a urodna je Polka
Archivace slivovice, 14.9.2017
Tady jde o to jestli se to da kostovat nebo se to vyleje do kanalu jakysi chemicke vzorecky ktere vyhledate na internetu nebo v chytrych kniskach jsou uplne nanic   pochybuji o tom ze ten chemicky vzorec mate v... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 12.9.2017
Vsechno co jte popsal je nanic akorat ty kocky to je doby napad
Archivace slivovice, 12.9.2017
Kazda stara slivovice nebo ovocna palenka je mirne do zluta    zajima me jestli ma nejakou vuni nebo aroma   zkuste v blizke palenici kolik ma procent alkoholu   urcite bych ochutnal pul male stamprle jakou ma chut... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 10.9.2017
Muj nazor hnuj nedoporucuji     kompost ano siran draselny a super fosfat pridat na jare   vapenec pristi rok
Archivace slivovice, 10.9.2017
Palim slivovici 43 roku nikdyi me nenapodlo zakopat do zeme   slivovici mam uskladnenou ve skllepě   nejlepsi jeslivovice je ulezena 3 az 5 roku nechaval jsem si vzorky 20 az 25 roku nic moc vune trnek zadna jen lih a barva mirne do... celý příspěvek >
Slivoň President, 7.9.2017
A jak se tomu branit mam to i na ostatnich svestkach
Potkan nebo hryzec?, 7.9.2017
Poradte jak je znicit   mam odpuzovac bateriovy a 2 solarni        neni sance je vypudit akorat soused mi rekl jestli ty plasice muzu vypnout   kdyz bylo v srpnu takove hyce ze nemuze spat vubec... celý příspěvek >
Slivoň President, 7.9.2017
A co odruda Prezenta doufam ze jsem to napsal spravne vim ze je to pozdni odruda plody padaji nebo maji na strome plody takovou bilou krupicku cim to muze byt
Pepino 2017, 6.9.2017 Obsahuje fotku
Pepino odrůda Maxim, váha 58 dkg.
Na koľko bx prisladit kvas?, 5.9.2017
Neblbnete chcete palit cukr nebo slivovici na50l svestek 1kg  max 1 50kg cukru   
Černy jeřab (Aronie), 3.9.2017
A co rakytnik jak ho nejlepe zpracovat za syrova
Benzinová sekačka neseká dobře, 3.9.2017
To je nadhera   zadna pampeliska zadna sedmikraska    ja si myslim ze pri seceni se nektera stebla ohnou k zemi a sekacka je nevezme
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 30.8.2017
Tak jasnou odpoved je dobra nebo neni a co podle vas doporucujete moje nadmorska vyska je 280m
Benzinová sekačka neseká dobře, 30.8.2017
Jsem mu to presne napsal Puntickar   ktery se nudi doporucuji ne metr ale posuvku 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika