Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení brambor po staronovém způsobu, 19.9.2017
Cekam stale na foto but se nepovedly fotky nebo brambory   pristi rok budu asi sadit klasiku to je do zeme
Papriky pro 2017, 17.9.2017 Obsahuje fotku
Papriky polní
Voda do kvasu?, 16.9.2017
Muzete napsat proc tak silnou kyseline a k cemu ja palim 40 roku ato slisim poprve aby to melo grady jinak nevim
Voda do kvasu?, 16.9.2017
Muzete napsat kolik jste tam dal drozdi ja jsem delal reznou   za 4 tydny jsem palil vody bylo180l    cukru 30 kg   drozdi presne nevim ale bylo ho dost napalil jsem 32l  50procentni rezne   pokud... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 16.9.2017
Mozna mate pravdu nepalil jsem tresne ani merunky ale mirabelky nekolikrat po 8 tydnech palivam   u svestek je to same 8 tydnu pocasi teplo  nebo chadno palim   ano mate pravdu svestky jsou stabilni znam pripady kdy soused... celý příspěvek >
Voda do kvasu?, 16.9.2017
Nezikate vubec nic    vice alkoholu bude jen ve vemi zralych ovocich nebo pridanim cukru    ale chut slivovice vam to nezlepsi takove sajrajty se snad davaji do vina ane do kvasu na paleni
Voda do kvasu?, 16.9.2017
Nic tam nedavejte zadnou chemiu pokud ovoce ma cukr nepotrebuje zadne sajrajty a kdyz pridate roupusteny cukr tak po zacne kvasit uplne samo
Voda do kvasu?, 16.9.2017
Urciie dejte cukr na 50l 1kg  max 1,50 kg     pokud date vice cukku napalite vice   jak se rika cim vic cukru tim mensi aroma hrusky   a taky srabe v krku a hlavne jen u hrusek  ... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 16.9.2017
Zadne mereni nedelam po 8 tydnech vypalit   akorat hrusky ty se musi hlidat za rane jsou hotove za 4 tydny jinak z octovati a v palenici vam to vyleji do kanalu ostatni ovoce vydrzi 1 faze bourive kvaseni   2 faze kvaseni 3 faze... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 16.9.2017
Taky me to zajima asi to bude nejaka palma pestovana ve skleniku ale 6m tomu moc nerozumim jsem zacatecnik
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 16.9.2017
bohuzel nemohu odpovedet   vase prispevky jsou dobre ale kazdemu 5 slovu nerozumim bohuzel slovensky moc neumim nezlobte se
Ostružina Karaka Black, 15.9.2017
Omlouvam se je to na 100 procent   POLAR
Archivace slivovice, 14.9.2017
Pane Rafael musite ric konkretne o koho jde jinak se do toho zamotame vsichni a to nechci jasna odpoved da se pit nebo ne zadne chemicke vzore           vasek
Ostružina Karaka Black, 14.9.2017
Ne neni je to ostruzina cerna
Archivace slivovice, 14.9.2017
At se chemik sam vyjadri      but rozbor jak uvadi majitel slivovice nebo bych to ochutnal ja bych to risknul driv se slivovice zakopavala bezne aby vyzrala a hned se nevipila      vasek
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika