Příspěvky uživatele - 18.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 18.5.2018
Kolko rokov nechavate steparsku pasku na mieste? Myslim ze na foto 1 este stale je.
U slivoně Blue free praská kůra, 17.5.2018
No neviem ako super ste chraneny ale 2 m plot je pre vysoku ziaden problem.
U slivoně Blue free praská kůra, 17.5.2018
Vyzera ako obzrana srncom.
Dendrosan steparsky vosk, 16.5.2018
Ano Dendrosan sa vplyvom zvysenych teplot roztapa a potom zateka, preto pouzivam vosk Primax (predava ho napr aj Kaufland) ktory ma inu konzistenciu a neroztapa sa.
Aka je to choroba nektarinky?, 14.5.2018
Je to kuceravost.
Slivky jojo - náhle vysychanie, 14.5.2018
Tak to by mala byt spokojnost s Lepoticou teplo urobi svoje a podpise sa na chuti.Ja tiez predpokladam ze normalne leta asi nebudu alebo nie az tak casto preto sadim vsetko na myrobalane ktory lepsie koreni a vydrzi viac nez st.julien ktory predavaju... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 14.5.2018
Minuly rok som natrel chemstopom priamo na koru cca 10ks jednorocnych a dvojrocnych stromcekov(aj ked sa to v navode neodporuca) a vsetky to prezili bez ujmy.Ale tento rok som predsa len radsej pouzil maliarsku pasku ako podklad.Natretie vydrzalo... celý příspěvek >
Slivky jojo - náhle vysychanie, 14.5.2018
Ano su tolerantne sarke.Su aj chutovo vyborne slivky ako Hanita, Čačanska rodná a spol ale tam je tolerancia sarke na slabej urovni sice lepsia ako u bystrickej ale na dnesnu dobu to nestaci.Lepotica potrebuje teplo v dobe dozrievania 2-3 tyzdne ak... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 13.5.2018
Pouzivam maliarsku pasku nalepenu okolo kmena ovocnych stromkov v sirke cca 10 cm a natretu chemstopom funguje to spolahlivo roky, mravci sa cez nu nedostanu.Teda pokial nenajdu inu cestu napr vysoke steblo travy ktore prerastie natrete miesto a... celý příspěvek >
Slivky jojo - náhle vysychanie, 13.5.2018
Slivky sa daju jest cca 4 mesiace v roku.Ak je viac miesta vybral by som odrody ktore postupne dozrievaju.A tiez neviem aku podnoz planujete, aku mate podu, podmienky atd, teraz vsade propaguju a predavaju stromceky na slaborastucich podpnikoch co je... celý příspěvek >
Miraclaude kvete a nerodí, 12.5.2018
Je to krizenec Nancynskej ta sama o sebe vstupuje do plodonosti neskoro v 5-8 roku.Inak ako je odolna Miraclaude proti šarke, mate nejake prejavy na listoch? Nancynska je vysoko sarke odolna.
Slivky jojo - náhle vysychanie, 12.5.2018
Slivka Jojo je jedna z najhorsich sliviek 90% plodov opadne este pred dozretim je nachylna aj na mnozstvo inych chorob ostatne ak si prejdete diskusiu tu na zahrada.cz je tam kopa nespokojnych pestovatelov ktori nakoniec nemali inu moznost nez... celý příspěvek >
Obzrate slivky - bez listov, 8.5.2018
Mne tiez srny obzierali kde co, musel som ku kazdemu dat samostatne oplotenie-pouzil som siet proti krtom priviazanu na hrube koly resp hrube palice.
Slivoň Haganta, 8.5.2018
Ako je natom Haganta po rokoch s odolnostou na šarku?  Bude patrit medzi tie viac odolne?
Jabloň Ametyst střídavá plodnost, 7.5.2018
Ano to je dobry napad kupit 2 ks ametystov, v pripade ze by sa jednalo o alternaciu -uroda raz za 3 roky, treba kupit 3ks stromcekov
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika