Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 22.5.2019
Jsou ošetřené bittrexem, aby je nesežrali např. psi. Slimák to sežere a chvíli mu trvá, než pojde. V mezidobí ho sežere ježek.
Jak vyřešit problém s herbicidy po hnojení trávníku Travinem, 20.5.2019
Osobně považuju za ostudu, že přípravky jako Travin se prodávají v hobby obchodech bez varování. Proti tomu, jak mají teď všichni nahnáno z glyfosátu, jsou důsledky 2,4D prokázané, hmatatelné a dlouhodobé, a to ve formě zničené úrody. Běhání po... celý příspěvek >
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 20.5.2019
Abyste taky dostala nějakou odpověď, která není blábolení z cesty: granule proti slimákům s účinnou látkou fosforečnan železitý, např. Ferramol. Ty modré s metaldehyden nebrat, zabíjejí ježky.
Jak vyřešit problém s herbicidy po hnojení trávníku Travinem, 20.5.2019
Kompost můžete v prvních letech použít k pěstování jednoděložných rostlin jako kukuřice a česnek. Po roce zkuste např. brukvovitou zeleninu, ta mi v zamořeném záhonu docela šla, i když rajčata to o rok předtím okamžitě zahubilo. Plodovou zeleninu... celý příspěvek >
Paradajky Mandat - veľmi slabý rast, 13.5.2018
Mám taky Mandat z Dobrých semen, zakoupeno tuším 2016. Vzrůst je střední, o něco menší než ty nejvzrůstnější odrůdy. Loni koncem sezony byly kolem 2m (pěstuju na jeden výhon) a plné vynikajících rajčat.
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 13.5.2018
Taky jsem dřív naivně zakoupila pár balíčků osiv z eBaye. Je to pro prodejce bezrizikový scam, protože kytky nestihnou vyrůst dřív, než doběhne eBay/PayPal lhůta pro reklamaci. Z toho, co vyklíčilo, nebyla ani jedna odrůda správná. Doporučuju... celý příspěvek >
Opakovaně kvetoucí růže na popnutí stromu?, 25.4.2018
Hledejte pod heslem remontantní rambler.
Bataty, 16.4.2018
Hlíza ze supermarketu mi vyrašila až po cca 10 týdnech napůl ve vodě. Naštěstí to není potřeba podstupovat každoročně, v září prostě vyrýpnu pár rostlin ze zahrady do květináče v obýváku, tam fungují jako nenáročná pokojovka a na jaře se... celý příspěvek >
Sprašnost paprik, 7.4.2018
Moje chilli paprika pěstovaná přes zimu v obýváku je plná zelených plodů, a nic jsme s ní nedělali. Květy se opylí samy jako u rajčete, případně do nich můžete občas drknout.
Popínavé růže na oblouku, 7.4.2018
Pro můj oblouk šířky 90cm bohatě stačí jedna. Spodní části jsou zarostlé, jen když tak růži vedete - nechávám vždycky nějakou větev zkrácenou a ohnutou do vodorovna, aby se rozkošatila už níž. I tak je ale fajn mít kolem růží nějaké nižší... celý příspěvek >
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 9.8.2017
A nejsou na těch místech mechanicky pohmožděná, hnijící? Zkuste, jestli jsou ty fleky měkké.
Rajče, 31.7.2017
Nejspíš plíseň bramborová.
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 18.7.2017
Na cizí pozemek??? Vás bych tak chtěla mít za souseda
Mšice a lilek, 4.7.2017
Mospilan.
Škůdci na libečku, 26.6.2017
Spíš nějaká plíseň. Mám něco takového na libečku taky, chytne to pokaždé po vykvetení, listy pak uschnou a rostlina zatáhne. Nic s tím nedělám, rostlina se vrací každé jaro v plné síle.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika