Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy prořezat mladou višeň?, 8.5.2010
Dobry den, koupil jsem v zahradnictvi visen, madarskou, strasnej nazev od H...:), zasadil na kompostu. Je vysoka tak 160 cm, nahore hezky rozvetvena, asi 5 vetvicek dlouhych 50 - 60 cm. Pri rozvetveni je trs asi 8mi kvetu. Pekne se zelena a urcite se... celý příspěvek >
Zhoustnutí habrů, 21.4.2010
Pro Veroniku - my mame na chalupe na stridacku buk a habr, buk ma svetlejsi barvu listu, takovou veselejsi. Ted ale jeste drzi listy lonske, nektery habr lonske listy schodil hned na podzim, nektery je ma az dotedka, proc, to mi neni jasne:)
Venkovní ibišek - délka kořenů, 19.4.2010
Ahoj, tak ibisek byl prikryty bilou netkanou textilii celou zimu a pod snehem. Zda se, ze tvrde spi:), nebo uschnul, vetvicky jsou ale pruzne. Dosud zadna znamka zivota a pritom vloni tak krasne kvetl. Nemel by uz zacit rasit? Mam ho lehce... celý příspěvek >
Traktor Hecht, 12.4.2010
Tento traktor se v ČR republice prodává už dva roky pod označením T 140, T160 a T 180. Já osobně jsem jich prodal zhruba osm kusů a zkušenosti nejsou špatné. Variátor je sice trochu hlučnější a méně komfortní, zato je to však jeden z mála traktorů,... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 9.2.2010
Moc se mi libi,
Pochlubte se svojí zahrádkou, 6.2.2010
Moc pekne.
Ke staré chalupě pod okna, 13.1.2010
Díky za tip Dano, hortensie určitě splňuje můj požadavek archaického vzhledu, ale problém by byl s tím vlhkem, stanovištěm vedou inženýrské sítě, vše je zaházeno pískem a štěrkem, a pod nimi je ještě i drenáž, takže všechna voda odtéká. Ale nasadila... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 21.12.2009
Souhlasím a doporučuji rozkládací udírnu. Ta semnou toho nacestovala hojka jedna. Čágo STANDA JH
Slivovice - kvas, 5.12.2009
Já tomu ukončení taky moc nerozumím, ale slivovice bylo opravdu z 280 l kvasu 24 litrů 81 % o teplotě asi 20,5 °. Byl jsem u toho a viděl to na vlastní oči. Ten co byl před námi měl z 300 l kvasu 27 litrů 80% destilátu. Přímo v pálenici nám to... celý příspěvek >
Kalové čerpadlo Alko, 29.11.2009
Tak já provozuji Einhell SWP 750 N - dvakrát jsem ho vracel, protože po první ca. 1/2 hodině čerpání začal vyhazovat prouďák (asi mu natekla voda do střev), ale ten třetí kousek už šlape v pohodě. Nasává i kamínky velikosti lískového ořechu a myslím,... celý příspěvek >
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 28.11.2009
Za reakce i obrázek děkuji, ale stejně nevím, kam ten válec teda umístit. Studna je 3,2 m hluboká a je v ní ca. metr vody. Bude tedy stačit třeba jen půl metru pod desku studny - opravdu nezamrzne? A to "Odvodnění" z obrázku nahrazuje tu... celý příspěvek >
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 27.11.2009
Děkuji za odpověď. Ještě bych potřeboval vědět do jaké hloubky umístiti onen pracválec - jestli až na konec trubky, tedy až ke dnu studny a jakým způsobem se propojuje táhlo s válcem resp. s pístem? Je zapotřebí ještě něčeho jiného ke zprovoznění,... celý příspěvek >
Kvítka do trubky, 19.11.2009
Prosím zběhlé zahradníky a zahradnice o radu jak využít staré, odpadové (betonové a kameninové) roury v zahradě. Jsou asi 1,5 m dlouhé o průměru ca. 25 cm s hrdlem ca. 40 cm. Kolik to zapustit do země a co tam zasadit, aby to třeba pustilo šlahouny... celý příspěvek >
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 19.11.2009 Obsahuje fotku
Lidé dobří, poraďte prosím laikovi jak správně zprovoznit pumpu. Koupil jsem starší na inzerát a teď si nejsem jist, jak na to. Zatím jsem našel poněkud rozporuplné informace, takže nevím, je-li pro sací hloubku ca. 4 m nutný ten tzv. pracovní válec... celý příspěvek >
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Tak děkuji všem za ochotu poradit. Rostexy znám, když dochází síla uchopí se obouruč a štenice je na světě... :-) orezlé, zapadlé v trávě lze najít jen pomocí detektoru kovů... ale uznávám - je to klasika. Fiskars - nebrat? Trochu překvapení, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika