Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečťan na střeše, 7.7.2009 Obsahuje fotku
Muzu Vam rict, ze to je prusvih, jak vleze brectan pod tasky. Ja 2x rocne riskuji zivot a potim se strachy, kdyz ho na hrane zed/strecha odstrihavam a stale marnost. A to mam misto asi 2 metry, kam nedosahnu a musim ho trhat z pudy. Na druhe strane... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 6.7.2009 Obsahuje fotku
Malá ukázka z mého balkonu.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.6.2009 Obsahuje fotku
Děkuji.
Venkovní ibišek - délka kořenů, 26.6.2009
Ahoj, vcera jsem koupil venkovni ibisek, vypada celkem pekne. Dnes jej zasadim pred kamennou zidku, ktera ho bude chranit pred sev. vetry. Snad se mu bude darit:). Sterba
Utržený přísavník, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Ahoj, tak jsem se trosku chlubil, jak nam prisavnik jde, ale v te dobe jiz lehce zacinala vadnout hlavni vetev. Myslel jsem, ze to dozene. Bohuzel ne. Vloni odesla jedna postrani (vlevo za zeravem) prazdne misto ale dorostlo. Letos je to vaznejsi:),... celý příspěvek >
Co s Gerberou z Lidlu?, 19.6.2009
Tak dlouho jí ješce nemám.Od ledna začíná kvést po čtvrté. Ale zkusím ji přesadit a přezimovat. Brambořík mi kvete už druhý rok, a ani jsem ho nijak zvlášť nezimovala, přes zimu jen opatrněji zalévala.Ted´ kvete od ledna, a pořád má hodně... celý příspěvek >
Hnědé listy, 16.6.2009
Dobrý den, mám první rok Kamčatskou borůvku, ale bohužel jí hnědnou listy. Měla 4 plody, ale po dotknutí opadali. Prosím o radu. Děkuji
Eletrická pila nemaže, 10.6.2009 Obsahuje fotku
Jen obecně k Makitě, (nejsem dýler, jen spokojený uživatel) musím potvrdit, že Makita jsou ty největší držáky. Mám UC3020 a pila nemazala jen ze začátku. Měl jsem podezření, že první, hustý olej neprošel suchou plstěnou ucpávkou, když nasákla olej od... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.6.2009
Takhle krásně mě již dlouho nikdo nechválil. Moooc děkuji. Klematisu je moc druhů a kvetou od jara do podzima. Takže ten Váš, má třeba ještě čas. Clematisi maji radi "hlavu" na sluníčku a "nohy" ve stínu. Tzn., před Clematis... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.6.2009
Děkuji za pochvalu, mam ráda přírodu a chtěla jsem si vytvořit tak trochu vlastní. Nechtěla jsem vytvářet klasické záhonky. Ten keř na první fotce za Vřesy je Ořechokřidlec. Kvete krásně modře a mají ho rády včely. Děkuji Ewa
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Tohle je moje zahrádka, mám jí kousek za městem. Jezdím tam jenom na víkend.Bydlím v paneláku.
Co s Gerberou z Lidlu?, 7.6.2009
Gerberu máte krásnou, Jsem ráda že zakvetla.
Utržený přísavník, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Posilam na ukazku, jak nam roste prisavnik na chalupe. Vic, nez pred 20ti lety jsem pichnul vetvicku do zeme, tusim ze jsem ji namocil do nejakeho stimulantu, a ted ho kazdy rok musim hrube odstranovat ze stres. tasek a okapu. Letos ale jedna vetev... celý příspěvek >
Co s Gerberou z Lidlu?, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Tak jsme se konecne dockali kvetu. Vychodni okno, hnojivo Kristalon. Sterba
Alocasia macrorrhiza, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Musim se zase pochlubit, jak mi Alokazie "jede" :). Listy 70 cm! Za chvili me z pokoje vytlaci:).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika