Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé zahradní nůžky, 1.11.2009
Zdravím, mohl by mně prosím někdo doporučit nůžky na slabší větvičky tak do ca.2 cm, především na zastříhávání růží a mladých výhonů ovocných stromků. Nekupuji ty nejlevnější, ale vždy něco "odejde" péro, pojistka, rukojeti... Mám si koupit... celý příspěvek >
Alocasia macrorrhiza, 31.10.2009 Obsahuje fotku
Petre, ja ji tam nekoupil, ale dostal od pribuznych, oni jsou v teplem JZ koutu, kde vse roste jako blazen:). Co jsem videl, tak u stare rostliny od paty odlomi prirustek a asi daji do vody, to se jich musim zeptat, az tam zas pojedu. Prikladam fotky... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 29.10.2009
Ještě jednou děkuju všem za snahu (hlavně Janě.K - bude mít totiž poslední slovo :-). Všechny tipy jsem si poctivě vygůglil a zvážil. Zítra si jedu pro pa/ne/jasmín pustoryl.
Ke staré chalupě pod okna, 25.10.2009
Se zahradničením začínám, takže jsem vděčen za každou radu a děkuji za ní. Chalupu obývám celoročně, nejedná se o rekreační objekt, ale o "lidovou stavbu" prostě starý barák bez plastových oken, žaluzií, satelitních talířů, polystyrénových... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 25.10.2009
Děkuji všem za tipy! Zatím to vyhrává stolístek a kalina. Vše ostatní mně připadne moc "exotické". Líbil by se mi i nějaký ovocný stromek, ale musel by snést to sucho a intenzivní řez, aby zahušťoval a nepřerůstal. Jinak, stanoviště je v... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 21.10.2009
Diky! Sterba
Zázraky v zahradě, 21.10.2009 Obsahuje fotku
:) zdravi Sterba
Pieris, 21.10.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, prikladam fotku nove osazene miniskalky:) Zdravi Sterba
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 21.10.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, nechci zakladat nove vlakno:). Co mam, prosim, delat s touto hortenzii na zimu. Mam ji stale venku na terase, ale pod strechou. Dekuji za radu! Sterba
Ke staré chalupě pod okna, 21.10.2009
Prosím zahrádkáře o nějaký tip na dekorativní dřevinu pod okna chalupy, stylové chalupy - takže žádné exotické dřevo (tůje apod.) Maximální výška 2 - 2,5m (okna jsou dost vysoko). Koruna, nebo keř do průměru max. ca. 1 - 1,3m. Nenáročné a pokud možno... celý příspěvek >
Pieris, 3.10.2009
Diky za rady! S.
Neroste a neroste, 3.10.2009
Diky! Dam na Vase rady. Sterba
Pieris, 3.10.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, vcera jsem zakoupil v zahr. prebytcich PIERIS. Prodavajici nevedela o jaky druh jde. Je vhodny do skalky? Ty vyhonky, to jsou poupata (ted na zimu?) nebo semena? Mohu jej zasadit do skalky, nebo volne do prostoru? Fotky: budouci skalka na... celý příspěvek >
Zkraceni jalovcu, 3.10.2009
Diky za pochvaly! S tou thuji jsem se musel smat:), je to nazor i me zeny:)
Neroste a neroste, 2.10.2009
Dekuji za Vasi odpoved! Pro mne toto je vse jen "hokus-pokus". Tu vetvicku, co jsme tenkrat dostali, byla ze stromku, ktery mel male sladke kulicky, ktere moc chutnaly me zene. Tak proto to zkousim. Tu knihu si ale koupim:). Sterba
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika