Příspěvky uživatele - 8.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání kanadských borůvek, 23.2.2018
Vzhledem k tomu, že jsem při sázení 10 ti borůvek unáhlil a zvolil malou vrstvu rašeliny jsem se rozhodl všechny vyrejt a podsypat další rašelinou. jednu jsem při vyndavaní urval a zústal pouze jeden malý 5cm kořínek. Ořezal jsem borůvku o 90% a... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 28.4.2017
Praha - Řeporyje - stromy bez jakékoliv ochrany 4letá leskora a bergeron - 80% malých plůdků přežilo. 2letá ranná aurora s většíma plodama 95% přežilo. 20 let stará asi Velkopavlovická 50% přežilo. Všechny stromy jsou u sebe a v... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 10.2.2017
Kdyby jenom zajíci, sosedovic kočka si brousila drápky na 2leté Broskvi a z kůry skoro nadělala cáry. Musel jsem hold zainvestovat do plastové ochrany proti zvěři. na cca 20 stromků
Střih Nektarinek, 10.2.2017
Vzhledem k tomu, že jedna broskev po dědovi též tak 20 let stará ne a ne zaplodit, k tomu ješte rostla hodně šikmo a navíc překážela plánované kanalizaci.. Rozhodl jsem se udělat testovací řez a celou korunu jsem uříznul až k první větvičce. K mému... celý příspěvek >
Houby v trávě, 5.6.2007
Reaguji na ty houby rostoucí do kruhu. Trávník pravidelně provzdušňuji a hnojím a houbám se poměrně dobře daří. Co s tím? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika