Příspěvky uživatele - 168.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rucna pilka, 1.12.2019
pierre najlepsia pilka je značky... moja-tvoja, tu nezvazujes kupiť?
Kam letos pro vysokokmeny?, 9.10.2019
A2 mi nerastie az tak bujne ako som cakal, neviem ci je to len moja skusenost ale semene podpniky u mna rastu viditelne silnejsie ako A2...tristan
Meruňka po mrtvici, 7.8.2019
naočkovať alebo naštepit, prečo vykopavať?
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
paradajky mam zdrave skor ma mrzi ze chut plodov nedosahuje chutovy standard malo slnka a chlad teda chut jalova aj mandat zatial nic moc pritom minuly rok excelentna chuť
Odrůda Admiral, 24.7.2019
zazracna rezistencia na polygennom zaklade bola asi prelomena... vivat boscop
Opad plodů Admirálu, 29.6.2019
admiral je odporucany do extenzivneho pestovania spravil som si stromcek sam na semenaci ako medzivlozku som pouzil topaz(50cm kmena)kmen ma 180cm no neviem ako budem robit prebierku na to vysokokmeni myslel som ze admiral funguje ako boskop ci... celý příspěvek >
Rubissia, 28.6.2019
mne sa ta farba nepaci, neviem ci sa da vobec prekonat to klasicke vyfarbenie madarskej marhule povedzme
Rajčata 2019/2, 25.6.2019
slo by pouzit na paradajky aliette 80wg?
Rouby Solanky, 8.6.2019
ulamovak je moj najlepsi vrublovak kupujem len japonske cepele su festovne ostre a dlho vydrzia drevo hrusky je tvrdsie ale ide to dobre aj s ulamovakom
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
papračky?a s cim prosim vas?hodim jadierko do zeme a za rok dva očkujem ci vrublujem, ale ten pocit, ze som si stromček urobil sam si nikde nekupim... nic v zlom ale celkom sa zdraham uverit tomu co pisete
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 7.2.2019
tie ceny tam cista zlodejina, nechapem...
Natírání kmenu vápnem, 1.1.2019
videl, nedaleko mna to takto uz roky praktizuje stary pán, je to maliar-natierač, pouziva ten pristroj, co s nim, kedysi chodil na fušky a striekal fasady domov...
Rajčata 2019, 31.12.2018
oxheart od sema sklamal mohol by byt lepsi corazon F1 od vilmorinu?chcel by som chutne paradajky v tvare bycieho srdca
Kouř od lišty, 30.12.2018
stando a ked budem rezat s tym repkovym olejom daju sa piliny pouzit na udenie?dik
Topaz nepřekonaný, 22.12.2018
u mna rastie topaz(m7)krasne zdravo, tohto roku bola na plodoch sadzovitost ale nie na vsetkych, chut mi vsak vyhovuje velmi, je dost iste za v zahrade pribudne este jeden topaz, takze za mna ano a ta krasna farba dužiny, jaj...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika