Příspěvky uživatele - 230.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot, 8.2.2018
Moje driene sú noname, pravdepodobne nejaké pôvodné Slovenské odrody, takže v tomto smere neporadím, ale pre inšpiráciu uvediem čo som kúpil na jeseň. 1. Szafer -Poľska odroda. Mám potvrdené že plody sú veľmi chutné a veľké. Nedozrieva naraz ale... celý příspěvek >
Zivy plot, 7.2.2018
Tých 16 metrov by som asi rozdelil na 3 časti a posadil 3 rôzne druhy. Volil by som veľmi dôkladne vybrané odrody muchovníka. A mnoho rôznych odrôd drieňa. Drieň preto, lebo mi straše chutí, je nenáročný a jeho pomalý rast uľahčuje údržbu živého... celý příspěvek >
Zivy plot, 7.2.2018
Liesky mám v živom plote v spone cca 1 meter. Kríky tvoria mnoho výhonov/kmienikov, takže plot je pekný hustý.  Mám ich v polotieni a vôvec im to neprekáža. Vidí sa mi že sú aj dosť odolné na sucho, čo je v mojej lokalite veľké plus. Liesky... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 18.1.2018
Je všeobecne známe, že preplodenie(veľmi veľa plodov na rastline) oddaľuje dozrievanie. Teoreticky sucho by mohlo byť tiež príčinou tochto javu. Možno jedno s druhým. Každopádne niekde je určite chyba, keď to predtým dozrieť stihlo a v ostatných... celý příspěvek >
Kdy řízkovat meruzalku, 18.1.2018
Ja to robím vždy na jar. Termín treba voliť na zá klade Vašej polohy/klímy vo Vašej lokalite, taktiež prispôsobiť počasiu v danom roku. Ako je uvedené vyššie, narašené odrezky sa ujímaju veľmi zle, taže sa pokúste vystihnúť termín, keď ešte rastlina... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika