Příspěvky uživatele - 161.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jofela, 20.11.2019
Na tohle jsem náhodou narazil dnes ráno v práci(po dlouhé době mě něco pobavilo), to byla neuvěřitelná výdrž, ale vidím že jste vzdal. Já to většinou dotáhnu až do konce i kdyby mě měl někdo napadnout za odbíhání od tématu:). Měl jste to zkusit s... celý příspěvek >
Kvas z Hanity do hnoje?, 15.8.2018
V pálenici platíte za 1l HOTOVÉHO etanolu takže přídavku cukru ani úvaze o vyhození kvasu nerozumím, tipuju, že vám to poteče 7 - 8 l jestli vám pálenka nestojí za odvoz do pálenice tak kvas darujte známému. Jenca
Špendlíky, 6.8.2018
Dobrý den, domnívám se, že na fotkách výše máte špendlík žlutý (někdo odlišuje ještě špendlík valašský ale v podstatě je to stejná slivoň). Po špendlíku katalonském jsem jednu dobu pátral a na rovinu přiznávám, že jsem ho nikdy naživo neviděl.... celý příspěvek >
Desert, 1.8.2018
Nabízí se otázka zda to byl palec nebo prostředníček(nemohl jsem si pomoct, kontext je jasný:))
Cukernatost slivoní, 1.8.2018
Subtropy posledních dní pohly cukernatostí plodů, které neopadly dříve než mohly předvést co umí. Lipnická 27 o (vybraný zrale měkký plod ze stromu), opadlý plod ze země nad 32 o možná 32,5 o těsně nad horní hranicí stupnice mého... celý příspěvek >
Špendlíci, malé švestičky, 31.7.2018
Ještě bych si dovolil malý off topic. Pokud se podívám na měřené cukernatosti (založil jsem na to téma), tak aniž bych chtěl dělat reklamu panu Chovancovi, Lipnickou bych do žita, na základě ochutnání prvních plodů, rozhodně neházel.... celý příspěvek >
Špendlíci, malé švestičky, 31.7.2018
Lipnická má vejčitý tvar plodu asi jako zmenšená Wangheimova ale ke stopce více zešpičatělý. Navíc sladkost Lipnické(alespoň podle prvních úrod) je naprosto tipická(jako přezrálá osluněná durancie). Julienka má plody téměř pravidelně kulaté... celý příspěvek >
Špendlíci, malé švestičky, 31.7.2018
Nemůžu za to dát ruku do ohně, že všude, ale alespoň mezi dětmi "prdlavky". Hospodáři je nenazývali nijak, zajímali se o ovoce, které mělo praktický význam. U tohoto se můžu opřít ne jen o své prarodiče, i teď si jsou na hřebenech nad... celý příspěvek >
Špendlíci, malé švestičky, 31.7.2018
Tady bych si s váma dovolil nesouhlasit špendlík(alespoň u nás na valašsku) byl historicky špendlík nebo případně bílá trnka. Mirabelka byla zase vždycky mirabelka. Někteří lidi začali oba názvy používat pro myrobalán, podle... celý příspěvek >
Tipala, 24.7.2018
U nás (valašsko 440 m. n. m.) nemůžu potvrdit srovnatelnost špendlíku a tipaly. Snad jen u předčasně opadlých tvrdších špendlíků je chuť podobná, zrovna dozrávají špendlíky(mám stromy od pana Peška z bojkovic i klon prodávaný v... celý příspěvek >
Nemoc na listech švestky domácí, 11.6.2018
Sulka se prodává a stejně jako vápený hydrát má široké spektrum využití, proto je dobré doma vždy mít jak sulku tak hydrát. Sulkou kromě zákroku proti roztočům na stromech lze mořit česnek, hnojit a léčit vápenku na nohou drůbeže navíc je... celý příspěvek >
Jak se berou rouby?, 11.1.2018
Pro paní V.L.: Děkuji za info, zkusím se tedy domluvit na zaslání stromku. Pro pana MV:  ve vláknu nejranější hrušeň to byl tento příspěvek: Vím, že můj příspěvek je zadavateli k ničemu. Před 20 lety jsem koupil v zapadlém zahradnictví... celý příspěvek >
Jak se berou rouby?, 11.1.2018
Dobrý den, rád bych využil tohoto vlákna k dotazu zda někdo nepěstujete hrušeň Alici(vyšlechtěna v Holovousích, jako semenáč Avranšské), případně, zda by nebyl někdo ochoten prodat roub, sháním ji už delší dobu(nijak intenzivně jen se k ní... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 18.10.2016
OT: Já se řídím víc informacemi z fór, než oficiálními. Problém je, že z oficiálních informací hlavně u nových odrůd zjistím v lepším případě vhodnost odrůdy pro určitou polohu, v horším prakticky nic. Klasický popis k nové odrůdě slivoně... celý příspěvek >
Určení odrůdy jabloně, 5.10.2016
Mně to připomíná zlatou zimní parménu, říkal jsem si to hned u první fotky a ty poslední mi to nevyvrátily.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika