Příspěvky uživatele - 247.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 9.1.2018
Ďakujem, Milane, ale mali by prísť do 18. januára, tak to moje rajčinky zatiaľ vydržia.  Zatiaľ mám vysiatych 20 odrôd po 2 semienka, niektoré mienim klonovať. Ešte minimálne 20 druhov budem vysievať v marci. Eva T
Rajčata 2018, 9.1.2018
Milane, ja ešte stále čakám na zásielku osvetlenia, už sa mi uvoľnila izba po vianočnej návšteve mojich najbližších z UK, takže by som tam mohla tie svetlá nainštalovať bez toho, aby niekoho ohrozovali a tiež by som tam mohla regulovať teplotu. Včera... celý příspěvek >
Gardenberry, 9.1.2018 Obsahuje fotku
Tiež som bola s Gardenberry vlani veľmi spokojná, nadm výška 400m z výsevu 30.1 2017- prvé zrelé 26. 5. 2017 Eva T.
Hádanka, 9.1.2018
Díky, pán Hlavatý, známka je aj tak moc dobrá na moje znalosti odrôd jabloní- lebo ani nejak nepoznám Weby, kde by sa o nich odborne písalo. A musím si pozrieť tú 2-ku, lebo tá naša stará odroda sa na ňu dosť podobá,  ale tú už určite v... celý příspěvek >
Hádanka, 9.1.2018
Pan Hlavatý, tak som ich podľa vášho návodu pomenovala- 1.Lucy, 2. Jonagold, 3. Jonathan, 4. Viktoria.  Máte inšpirujúce hádanky pre pobavenie. Eva T
Rajčata 2018, 8.1.2018
 Milane, vrcholové odrezky zakoreňujem najskôr, lebo po odrezaní vrcholu to donúti rastlinku vyháňat z pazúch listov- postupne zhora-nadol nové zálistky- na ďalšie množenie odrezkami("klonovanie"). Rajčiny z listov množiť nejde. Inak dobrý... celý příspěvek >
Hádanka, 8.1.2018
Pán Hlavatý, celkom ma zaujali vaše hádankové príspevky, v odrodách jabloní sa veľmi nevyznám, pestujeme v sade ešte stále tú 3-jku, starý dobrý Jonathan-, ešte aj Bohemiu, Rubín, Ontario, Golden Del. a dokonca ešte aj starý strom Parmény zlatej a 1... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 8.1.2018 Obsahuje fotku
Ešte pridávam obrázky z dnešného množenia 2 druhov z vrcholových odrezkov. Eva T
Rajčata 2018, 8.1.2018
Dnes som kúpila v semenárstve to nové Jahodo od Sema. Pestovali ste ho už niekto vlani? Eva T
Rajčatový hokus pokus - průběh, 7.1.2018
Milane, tie na tom prvom obrázku Bonsety a Štartky máš celkom pekné pevné, tak nech sa im darí. Eva T.
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 6.1.2018
Vladimíre, to som našla dnes, keď som surfovala na tom Fr. Webe, ktorý tu doporučil p. Kohútek, zaujalo ma to, tak som to tu voľne skopírovala- inak, nie je to eshop,- len akási databáza síce aj tak môžeš mať pravdu, kadekdo si môže uviesť hocičo a... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 6.1.2018
Dík, Maťo, dúfam, že aj, trochu som tam surfovala a našla som veru všeličo zaujímavé, niekedy do budúcna, stojí za to vyskúšať. Eva T.
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 6.1.2018 Obsahuje fotku
Vladimíre, a čo hovoríš na túto odrodu, ktorú som dnes našla na nete- prikladám voľný preklad z prekladača. 2114 - Wintertomate Odroda pestovaná v Nemecku, z Ruska, vyvinutá Dr. Klapprottom. Malé červené plody-25 až 40 gramov, typu zužujúcej sa... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 6.1.2018 Obsahuje fotku
To vyzerá na Minikumato takej koktejlovej veľkosti. Klasické Kumato viď vlaňajšie foto. Eva T.
Rajčata 2018, 6.1.2018 Obsahuje fotku
Ja som by som taký strom rada videla, lenže u nás firmy také projekty v maxi sklenníkoch nerealizujú a v domácich podmienkach to nie je možné.Celkom ma však fascinovala pred 4 rokmi na Agrokomplexe prinesená "rastlinka" z farmy Kameničany, myslím, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika