Příspěvky uživatele - 44.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá růže Sissi, 25.8.2010
Tak růže není modrá, ale růžová, trochu s nádechem do lila. Žádnou chemii jsem nepřidávala. Barva je zhruba jako u Novalis od Kordese. Zatím moc nekvetla, snad se příští rok rozjede :-)
O jakou jde chorobu, 17.6.2010
Proboha, to vypadá jako nějaký vetřelec! Nic takového jsem nikdy neviděla. Není někde na blízku paní Lili? Ta by možná věděla... Šárka
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 9.6.2010
Vložila jsem úvodní příspěvek o červené růži bez poupat. Momentální stav je takový, že listy růže dost zezelenaly a červeně už je v nich pomálu. Ale co se týče tvorby poupat, tak nic . Přesně jako vloni, ani jeden květ, přestože vedlejší růže kvetly... celý příspěvek >
Picea glauca - řez?, 2.6.2010
Prosím o radu. Je možné udržovat řezem dekorativní kuželovitě rostousí jehličnan picea glauca? Nyní je asi 2,5 m vysoký a má v průměru cca 1,5 m. Jde hlavně o omezení jeho růstu do šířky. Máte někdo zkušenost? Děkuji všem za rady, Šárka.
Hnojení broskvoní, 25.5.2010
To je ale zajímavé! :-) Asi nakoupím bažanty pro muže a syna a budeme povinně sbírat :-) Jsem zvědavá, co to udělá na zahradě. Budu se řídit pokyny v článcích a už se těším na ty adély na zahradě! Má někdo nějaké zkušenosti?
Modrá růže Sissi, 9.4.2010
Díky za dosavadní rady. Barva je zajímavá a při troše skalice bude asi opravdu domodra. Udělám pokus a uvidím
Modrá růže Sissi, 7.4.2010
Přeji krásné jaro! V Rakousku jsem neodolala a koupila v zahradnictví modrou růži Sissi. Modrá jako na přiložené visačce asi nebude, prý spíš růžovo fialová. Někdo mi radil, že se má prý zalívat modrou skalicí. Má někdo nějaké zkušenosti nebo její... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 10.3.2010
Antištěk se chystám koupit v USA. Stačí, když si zadáte do googlu antibark a určitě si něco vyberete. Já ho asi koupím od firmy Good Life. Cena i s dopravou, adapterem a s dálkovým ovládáním je asi 110 dolarů. Navíc cena je zhruba poloviční ve... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 3.3.2010
Díky za příspěvek! O antištěku jsem si našla informací dost, mám už i vyhlídnutého prodejce (v USA), pokud by fungoval, nebudu litovat peněz a pár týdnů si na účinky hrozně ráda počkám. Jenom bych ráda znala názor někoho, kdo už antištěk MÁ :-) Jak... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 3.3.2010
Ráda bych věděla, jestli má někdo zkušenost s tzv. antištěkem, přístrojem, který na dálku reaguje na otravný štěkot psa v sousedství a vysílá SONO vlny. Uvažuju, že si zabukuju pokoj v Bohnicích, pokud tohle nebude fungovat Mám před okny dva šílené... celý příspěvek >
Jak prořezat jabloně?, 3.3.2010
To musí být nádhera, když kvete! A hned bych pod ní udělala krásné sezení. Není nic lepšího :-) Tohle vám zákrsek neposkytne!
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 1.3.2010
Tuto sobotu 27. 2. jsem zjistila, že na broskvoni už jsou rašící lístečky a propadla panice, že bych měla stříkat proti kadeřavosti. Tak jsem postříkala. Neunáhlila jsem se? Díky za radu, Šárka :-)
Phalaenopsis - listy na stvolu, 26.2.2010
Zdravím pěstitele orchidejí! Pěstuji několik phalaenopsis a protože ohledně odkvetlých stvolů každý radí něco jiného, zkusila jsem u jedné orchideje dva odkvetlé stvoly ponechat. Po asi dvou měsících se jeden rozvětvil a nasadil na květ, ale kvetou... celý příspěvek >
Růže a sníh, 26.1.2010
Díky všem za uklidnění :-)) Růže mám pnoucí, taky pár anglických a několik velkokvětých tak do metru výšky. Na podzim je nikdy nestříhám, to dělám až na jaře. Tak se budu muset nechat překvapit :-) Šárka
Impatiens, 12.10.2009
Mám stejnou zkušenost jako host přede mnou. Mám balzamíny (velkokvěté s tmavými listy) v záhomu v polostínu celé léto a udělají nádherné velké kulovité trsy. Teď řeším, jak je zachovat. Mám zkusit je namnožit z vrcholových řízků? Má někdo zkušenosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika