Příspěvky uživatele - 44.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rododendron - hnědnoucí listy, 15.5.2008
V práci na dvoře, kam celý den nejde slunce, máme asi 20 let starý rododendron. Nebyl přesazován, je asi 1,6 m vysoký, větve dost řídké, hlavně u paty, květináč keramika o průměru asi 50 cm. Nyní má okraje listů hmavě hnědé. Poradíte, co s ním? Jedná... celý příspěvek >
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 14.5.2008
Díky všem za info! Šárka.
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 14.5.2008
Poradili mi kejklířku jako vhodnou letničku do truhlíku, kam nikdy nesvítí sluníčko. Pokvete tam? Kolik potřebuje zálivky? Mají se odstraňovat odkvetlé květy? A co když ji dám naopak na plné slunce? Poradí mi někdo? Děkuju moc!!! Šárka
šeřík a kalina - řez, 14.5.2008
Díky za rady! Pustím se do nich, ale KDY je mám seříznout? Po odkvětu?
šeřík a kalina - řez, 12.5.2008
Dobrý den, navštívila jsem jedno zahradnictví a v opojení, které se mě vždycky v zahradnictví zmocní, jsem koupila kalinu (carlcefalus) a šeřík. Na zahradě už nemám moc místa, a tak se chci zeptat, jestli lze z kaliny i z šeříku vypěstovat řezem... celý příspěvek >
odlomená větev - co s ní?, 12.5.2008
Díky za rady i za naději :-) Počkám a uvidím. Větev držela na kůře, všechno jsem pevně stáhla provazem, teď to vypadá jako zafačovaná zlomená noha :-) Chodím ji denně přemlouvat, ať se chytne.
odlomená větev - co s ní?, 12.5.2008
Vlastní hloupostí jsem zavinila, že se mi odlomila větev na mladé jabloni (3 roky stará). Jablůňka má větve přisedlé ke kmínku v dost ostrém úhlu a někde jsem se dočetla, že by se měly zatížit a úhel by se měl zvětšit, aby rodily. Tak jsem větev... celý příspěvek >
Mulč na skalce, 25.4.2008
Dobrý den, mám na zahradě "placatou" skalku a mám ji pokrytou mulčovací kůrou. Vypadá to pěkně a potlačuje to plevely. Takže jděte klidně do toho!
Letničky pohromadě, 23.4.2008
Některé letničky se opravdu k sobě moc nehodí. Záleží vždy na jejich nárocích na vodu a slunce. Například se mi neosvědčilo sesazení muškátů a sufinií. Obě sice milují slunce, ale surfinie (a milion bells a petunky) potřebují hodně vody, půda nesmí... celý příspěvek >
švestka Elena - znáte ji?, 22.4.2008
Díky za informace! Zní to pěkně, uvidíme jaká bude realita :-) Zrovna mi kvete a včera jsem jí ořezala asi z poloviny nové výhony. Tak snad jsem jí neublížila? Šárka.
dírkované plody - příčina?, 21.4.2008
Prosím o radu. Mám dvouletou jabloň Gold Star. První rok měla asi 10 krásných a výborných jablek, ale vloni už během květu jsem si všimla, že nějaký hmyz vyžírá květy a potom i maličké plody byly plné vyvrtaných dírek. Nebylo ani jedno jablko :-( Co... celý příspěvek >
švestka Elena - znáte ji?, 21.4.2008
Mám na zahradě od loňska švestku Elenu. Může mi prosím někdo o ní napsat nějaké informace? Jaké má klady, zápory, náchylnost k chorobám atd. Jak chutnají plody. Chtěla jsem pokud možno pravou švestku, ne křížence s ringlí. Co mě tedy asi čeká? :-)... celý příspěvek >
Zantedeschia, 11.4.2008
Díky Daniele za návod a Karlosovi za :-) Zřejmě mám Z. elliottianu, protože květy jsou oranžovo růžové a listy jakoby postříkané světlejšími skvrnami. Doufám, že ji neumořím, je krásná. Šárka.
Zantedeschia, 7.4.2008
Prosím o radu jak pěstovat tuthle pěknou kytku. Vypadá jako kala. Mám ji tedy hodně zalévat? Může být v létě venku? Na slunci nebo ve stínu? Co s ní potom? Nebo ji mám nechat v bytě? Rosit, nebo není třeba? Nic jsem o ní nenašla. Díky.
Ficus retusa, 7.4.2008
Může mi někdo poradit, jak pěstovat fikus retusa? Vypadá jako bonsai, vysoký asi 20 cm. Zatím je asi metr od okna na sever. Díky za rady.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika