Antištěk - máte zkušenost?



host - 44.26 (?)
10.3.2010 15:20

Antištěk se chystám koupit v USA. Stačí, když si zadáte do googlu antibark a určitě si něco vyberete. Já ho asi koupím od firmy Good Life. Cena i s dopravou, adapterem a s dálkovým ovládáním je asi 110 dolarů. Navíc cena je zhruba poloviční ve srovnání s už nefungujícími stránkami u nás.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
      
host - 17.26 (?), 22.10.2014 15:33

Také přeji, aby jste měl za zdí nebo pod oknem nepřetržitě štěkajícího psa..a nemusíte se vůbec stěhovat na vesnici :-)) Ve městě je jich daleko více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 209.99 (?), 24.3.2015 21:09
rozhodně se nastěhuje nikdo na ves proto, aby na něj tři hodiny v kuse štěkal sousedův pes, když si půjdete sednout na svou zahrádku a chcete mít po celém dni chvíli klidní
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 78.243 (?), 23.4.2020 11:38
Kde vaši reakci na vesnici já žiji v dvojdomku s bývalým manželem, bývalý manžel si přivedl přítelkyni s 11 psama středního vzrůstu. Chtěla bych vás vidět jak byste si tam užívala klidu a pohody Matasová
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.140 (?), 8.3.2010 11:42

Dobrý den,

o Antištěku jsem četla a slyšela na internetu chválu i zklamání - evidentně nefunguje na hluché psy a možná i určitý atypický typ štěkotu, ale jinak by měl fungovat skvěle. V Čechách se už nejspíš Antištěk sehnat nedá, stránky antistek.cz už nefungují, resp. prý už přístroje od nich nelze koupit, proto by mě zajímalo, kde a jaký antištěk si chcete pořídit? Bohužel mám podobný problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 44.26 (?), 10.3.2010 15:20

Antištěk se chystám koupit v USA. Stačí, když si zadáte do googlu antibark a určitě si něco vyberete. Já ho asi koupím od firmy Good Life. Cena i s dopravou, adapterem a s dálkovým ovládáním je asi 110 dolarů. Navíc cena je zhruba poloviční ve srovnání s už nefungujícími stránkami u nás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.216 (?), 12.3.2010 19:52

myslela jsem si že stránka chováme je pro lidi kteří mají rádí zvířata a tedy i psy ale když tady čtu diskusi o antíštěku tak z toho mám spíš pocit že je to stránka pro lidi co by udělali ze psů otroky a ne společníky a kamarády

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 118.44 (?), 12.3.2010 20:40
Paní máte pravdu, že se to tak může jevit ale není to pravda, většinou se takhle musí bránit lidé proti psům, kteří nejsou společníci a kamarádi ale nevychované uřvané bestie, které si takhle vychovali sousedé apod.Nebo vy by jste chtěla být otrokyní sousedova psa, spravovat po něm rozbité ploty, sbírat výkaly a zavírat i v létě okna aby jste vůbec mohla usnout.Sám mám psa a dosti velkého, ale snažím se aby mě poslouchal a neobtěžoval ostatní, to je myslím základ.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 229.141 (?), 20.3.2010 22:09

Kéž by takových páníčků jako vy bylo víc!!! Ušetřila bych za antištěk a neměla bych nervy v kýblu.

A té paní s IP 19.216 vzkazuji, že zvířata mám ráda, mám je i doma, ale nikdy bych nedoipustila, aby se stala nástrojem hromadného terorizování mých sousedů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 177.212 (?), 1.4.2010 1:53

Dovolím si nesouhlasit s tazatelkou v jedné dost zásadní věci... není otrokem psa, ale jeho tzv. majitelů.

Může to znít nepříjemně, ale opravdu nerozumím tomu proč chce trestat psa za neschopnost jeho pána!

Otravujte pána, pokuste se mu vysvětlit, že je to nepříjemné, zkrátka postihněte toho kdo je za to zodpovědný, ale netrestejte psa. On fakt za to, že je špatně vychovaný nemůže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 81.137 (?), 11.5.2010 12:01

Majitele psů - vlčáků (jedná se totiž o dva sousedy vedle sebe) jsme "otravovali" už několikrát, a to formou velmi slušné a klidné žádosti o nápravu. Jejich reakce byla taková, že nás doslova poslali rovnou do p...! Prostě se nebaví, argumentace typu je to pes, tak štěká a ať se odstěhujeme. S nevychovaným primitivem toho moc nezmůžete . Antištěk je poslední pokus o záchranu našich nervů. Včera mi došel poštou domů, tak uvidíme, jestli opravdu funguje. Podám zprávu podobně postiženým.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika