Příspěvky uživatele - 10.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rybízu, 10.6.2015
mám stejný problém. Děkuji za radu.
mšice na paprikách, 28.5.2007
Dlouhá léta pěstuji papriky ve skleníku.Vyskytnou-li se mšice je to problém.Naprosto bezpečně to poznám podle toho, že začnou být aktivní mravenci.Jak je uvidím na paprikách jdu si pro brýle.Nejlepší podle mne je mechanické zničení mšic - prostě je... celý příspěvek >
Přeslička, 26.10.2006
Vážený pane. Jsem profesionální zahradník a také majitelem ovocného sadu, kde se vyskytuje porost přesličky. Rozhodně nejsem žádný snob a pracovat také umím. Přírodou se zabývám 38 roků. Ale tu přesličku ve svém sadu likviduji, protože já meziřadí... celý příspěvek >
Do kompostu nepatří..., 23.10.2006
Vážený pane Michale. Do kompostu klidně můžete přidávat i anorganické látky. Napadá mě třeba perlit, alespoň kompost provzdušníte. S čím ale nemohu sohlasit je tvrzení, že do kompostu nepatří rostliny napadené chorobami. Ty právě mohou, vyjímku tvoří... celý příspěvek >
odrůda, 23.10.2006
Vážená apní. Vidím, že Vám nikdo neodpovídá, tak to zkusím já. Pyrus calleryana "Chanticleer" je kultivar hrušně, kterou používají sadovníci hlavně do uličních stromořadí, protože buďto vůbec nepřinese plody, nebo ty plody jsou velmi malé a... celý příspěvek >
Prosba o radu od pana Stanislava., 20.10.2006
Vážená paní. Děkuji Vám za důvěru v mé reakce. Na poškození stromků je možné vyzkoušet ještě následující postup. Jak píšete, rány jste zamazali stromovým balzámem, což je OK. Kupte v obchodě technickou pásku, já ji kupoval v běžném železářství, která... celý příspěvek >
Jak poznám stromek jabloně - zákrsek?, 19.10.2006
Vážený pane. Přehlédněte s noblesou první příspěvek psaný ve slovenštině a čtěte prosím dál. Pojmenování výšky ovocných výpěstků se řídí takto: Je to výška kmene od kořenového krčku do místa prvního rozvětvení. Zákrsek je vysoký do 90cm,... celý příspěvek >
Stromková růže: sázení a zazimování, 13.10.2006
Dobrý den. Netkaná textilie se dá jistě taky použít, ale záměrně jsem psal o tom papírovém pytli, protože má zpravidla z výroby již 3 a více vrstev papíru, mezi kterými je vzduch, který jak známo je výborným izolantem. Dají se použít klidně... celý příspěvek >
Stromková růže: sázení a zazimování, 10.10.2006
Vážený pane. Stromkové růže zná pochopitelně spousta lidí a také je umí pěstovat. Zdá se mi, že jste nějak nedůtklivý. Takže takto. Mladé stromkové růže, které jdou dobře ohnout, je možné zazimovat tak, jak už bylo jednou odpovězeno.  I u ohlých... celý příspěvek >
Rozmnožování jehličnanů - rozdíly ve vlastnostech výpěstků, 6.10.2006
Vážený pane. Zkusím to stručně. Jehličnaté stromy množit semeny jde poměrně snadno, jen je třeba vědět jak. Používají to hlavně lesnické školky, protože se toho dá vypěstovat opravdu hodně a v relativně krátké době. Zahradníci to dělají také a... celý příspěvek >
Výsev trávníku - je už pozdě?, 3.10.2006
Dobrý den paní Dano. Jsem ten Stanislaw, takže to zopakuji. Skutečně je možné výsev travního semene takto pozdě, jak jsem uváděl. Ovšem za předpokladu, že na osetou plochu nebudete již dál vstupovat, protože to travní osivo zpravidla vyklíčí až na... celý příspěvek >
Jedlý kaštan, 3.10.2006
Vážený. Žádný kaštan samec Vašemu stromku nechybí, protože tento strom má květy jednodomé, což znamená, že na stromě jsou květy jak samiččí, tak i samčí. Dokonce jsou přímo u sebe. Pro kvalitní opylení se ale zpravidla vysazují dva jedinci. Květy se... celý příspěvek >
Spendlik, 28.9.2006
Vážený, špendlík v žádném případě není myrobalán, ale je to druh slivoně, latinsky Prunus domestica, kdežto myrobalán je latinsky Prunus cerasifera. Asi nejznámější kultivar špendlíku je známý "Katalonský špendlík, ale myslím, že se množí... celý příspěvek >
přísavník, 27.9.2006
Dobrý den. Trošku Vám do toho zasáhnu. Na popnutí plotu jste si vybrala dobře Parthenocissus quinquefolia. Je to liána, která má úponky, kterými se přichytí k plotu tím, že pletivo ovine. Dále se množí ten samý ale už je to kultivar se jménem... celý příspěvek >
Napadení hrušně neznámou chorobou, 26.9.2006
Dobrý den. Jedná se o rez hrušňovou. Najděte si tady v sekci ovocné vše o této rzi. Je to tam pěkně popsáno. Prima den. Stanislaw:-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika