Příspěvky uživatele - 27.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Inzeraty MS260 - bazos, 5.4.2018
Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc, poslední dobou jsem narazil na bazos. cz a bazos. sk na inrezáty nové pily MS260, doslova se s nimi roztrhl pytel a i na fotkách jich mají mnohdy několik. Vypadají na 100% originál dle fotek (tím... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 7.11.2017
Vidim to podobne. Asi tri roky jsem zkousel ruzne odrudy revovych kvasinek od BS. Cena super, daval jsem i vyzivu. Letos jsem se na to vykaslal a kvasil spontanne. Na destilatech nebyl moc pozorovatelny rozdil ani ve vynosu, ani v kvalite. Toš tak.
Mráz, 19.4.2017
Nemyslíte, že pokud na plůdku voda zmrzne - vznikne ledová krusta, již je pozdě? Protože i pod ledem může teplota klesat (rybník taky promrzá do hloubky a led sílí). Tento mechanismus by asi fungoval, kdyby mráz trval hodinu, ale ne celou noc do... celý příspěvek >
Vychovy rez slivky, 19.4.2017
Možná bude někdo namítat, že je korunka založená pěkně, ale bral bych takovou oponenturu s úsměvem. Ještě by se dal odstranit obrost (nynější základ kosterních) a prvních 5-6 oček na terminále od vrchu využít pro založení letošní koruny.
Vychovy rez slivky, 19.4.2017
NEjsem místní guru, ale nelíbí se mi to. Nízko koruna, tři hlavní výhony nezastřihlé do jedné roviny, vrchní zbytečně dlouhý. Lepší varianta by byla ostříhat asi předčasný boční obrost, který jste vybral jako základ koruny. A korunu založit jak u... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 6.2.2017
Potvrzuji, jeden pěstitel z okolí ZL jim doslova řekl, že to raději vysype do hnoje a bude to hlídat dokud to nezhnije na sračk... :-D Protože mu nabídli za jeho švestky domácí úžasných 6 kč za kilo :-D Asi dva roky zpět :-))
Mandelinka, 18.6.2016
Zdravim, potreboval bych poradit, pouzil jsem Mospilan 20 SP, ale ucinkuje tak na 50 %, polovina mandelinky zere dal jak kdyby se nechumelilo. Davka byla 3x vetsi nez doporucuje vyrobce pro mandelinku a nic, Kdyz jsem minuly rok pouzil jedenkrat... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 6.5.2016
Sůsed má tak 8 stromů meruněk, nestříká to, věk cca 25 let. Ale hrůza a děs, tak 15-20 % letorostů je zvadlých a uschlých od monilie.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 4.5.2016
Letos je to strasne, odchazeji i mlade stromky po POSTRIKU Horizonem, opravdu tragedie v kombinaci s nulovou urodou po mrazech. Dlouho jsem nic takoveho nevidel. Fakt spatne letos.
Kvalita domacej palenky, 21.2.2016
Hodne lidi tady pise o kyselce, v dedine taky ruzni ochlasti vzpominaji kyselku. Mohl by nekdo znaly vysvetlit, jestli kyselka znamena prvni naznak priboubliny, treba pri 50 % objm. alk, nebo kyselka dle kvality kvasu tece az nekde na konci, treba... celý příspěvek >
Duranzia, 6.2.2016
Ztracite cas kluci, to uz dolu nepujde. Je to dan za obrovskou cukernatost durancie. Mozna kvasinky pracuji, ale zadneho velkeho kvaseni se uz nedockate. Lepsi je naredit kvas pred zakladanim. Ve Vasem kvasu je uz velka hladina alkoholu a bezne... celý příspěvek >
Toptaste, 14.9.2015
Pecky do kvasu určitě ano. Do kotle už je dilema, řešilo se mnohokrát. Ale kvas bez pecek nedá nikdy extra úchvatný destilát. Propadají posléze v chuti, je to plané a nenese typické znaky slivovice, atd. Z pecek se luhuje i část specifického aroma,... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 21.2.2015
Takové pokusy jsou už docela nebezpečné, ale je vidět, že metanol je opravdu pověra. Tolik různých aparátů mezi lidima, ani neví jak odebrat předkap a stejně se nikdo neotráví. Růrka 5 mm průměr? Na 25 litrový kotlík? To je docela úlet. Na takový... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 6.2.2015
Větší nádoba a vlažná voda, proti zamrzání stačí i když bude zalitá vodou o pokojové teplotě. Po delší době vyměnit a jede se dál. Horkou nedávat, roste prudce tlak v lahvi. 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika