Toptaste



host - 27.159 (?)
14.9.2015 21:44

Pecky do kvasu určitě ano. Do kotle už je dilema, řešilo se mnohokrát. Ale kvas bez pecek nedá nikdy extra úchvatný destilát. Propadají posléze v chuti, je to plané a nenese typické znaky slivovice, atd. Z pecek se luhuje i část specifického aroma, prostě tam pak chybí, toť vše.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 125.240 (?), 3.9.2015 20:32

Včera jsem založil kvas z Toptastů, letos to vypadá tak na 100 l kvasu. Jsem zvědavý na slivovici jen z této odrůdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 3.9.2015 22:44

Z čistých toptastů jsem nikdy slivovici nedělal. Ostatně z žádné jiné odrůdy. Na většině nových pološvestek - včetně Toptaste - mi chybí ta typická švestková vůně zralých plodů, která je pak cítit v destilátu.  Proto bych víc očekával od směsi Toptaste (dodá cukr) s jinou méně sladkou odrůdou - např. Katinkou, Gabrovskou či Wangheimovou, kde tu vůni cítím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
miloscmela - (6) - 88.21 (?), 3.9.2015 23:27
Napíšte potom ako ste s tým kvasom dopadli... aká bola cukornatost sliviek, koľko vám natieklo a aká bola kvalita pálenky...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 185.4 (?), 4.9.2015 22:06

Rekl bych, ze svestkovy destilat je dobry ze vsech polosvestek a nekterych odrud ryngli.Pokud je zalozen kvas ze zralych plodu a je dobre vypalene, tak svestkovy destilat poznate a je celkem chutny.U destilatu z polosvestek mi vzdycky chybela ta mandlova chut, chut pecek, proste hodne sladkeho masa na malou pecku. Tak jsem vzal a cca 10 procent pecek jsem podrtil a pridal do kvasu. Chut destilatu se rapidne zmenila k dobremu. Ano... prava svestka to neni, ani durancie, ale kolik lidi to dnes pozna?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 5.9.2015 8:07

Ano, dělám to taky, i když je to protivná práce. Pecková chuť do slivovice patří (do meruňkovice ne).  Na druhé straně tu na fóru jsou diskutéři, kteří propagují vypeckování švestek při zakládání kvasu. Tvrdí, že destilát z kvasu bez pecek je lepší. Já si to nemyslím, soudím, že oni spíš prodávají ten odpeckovač. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.2 (?), 5.9.2015 20:48

Došlo to tak daleko, že po konzumaci švestek z pod stromu některé  pecky nevyhazuju, nybrž sbírám a přidávám do čerstvě založeného mače... což je v přímé konfrontaci technologie přípravy kvasu některých odpůrců pecek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.240 (?), 14.9.2015 20:09

Tak prvních 100 l kvasu z toptastů je nasbíraný. Ještě to vypadá tak na padesátku. První zralé plody měly 23 - 24 % cukru dnes jsem naměřil 25 - 26% Brixe, stále drží na stromech a přes dnešní silný vítr moc nepadají. Na konci týdne je ale otřepu všechny. Nepadá ani Hanita, Gabrovská, Hamanova a ani Wangenhejmově se ze stromu nechce. Jiné roky bývají min. týden sklizeny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.159 (?), 14.9.2015 21:44

Pecky do kvasu určitě ano. Do kotle už je dilema, řešilo se mnohokrát. Ale kvas bez pecek nedá nikdy extra úchvatný destilát. Propadají posléze v chuti, je to plané a nenese typické znaky slivovice, atd. Z pecek se luhuje i část specifického aroma, prostě tam pak chybí, toť vše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.109 (?), 20.9.2015 9:59

Dobrý den,

také mám zasazeno několik Toptastů a když jsem měřil cukerntost plodů, tak se pohybovala kolem 28. Bohužel od loňského roku bojuji s monilií, které se mně na stromech usadila, Bohužel jsem loni pouze ostříhal usychající letorosty a větvičky, a nepostříkal. Bohužel letos se již monilia projevila velmi silně, na většině větévek je klejotok, a rány. Dá se ještě takový stromek zachránit? Nebo je lepší vykopat a spálit?

děkuji

Karel. H

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 21.9.2015 14:40

Monilii jsem na Toptaste zatím nepozoroval. Jelikož tvoří dost řídké koruny, tak by monilie jistě nebyla vítanou záležitostí. Musíte praktikovat stejnou chemickou ochranu jako u meruněk. S touto ochranou meruňky pěstovat lze a bez problémů. U švestek to jistě nebude o nic horší. O moniliovém úžehu peckovin je na fóru více vláken. Co se týče letošních plodů Toptaste, tak nevím, jestli je to teplotně příznivým rokem pro švestky, ale fádní sladkost přezrálého Toptaste se letos nedostavila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika