Příspěvky uživatele - 107.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník Little Black Prince, 23.9.2019
Objednala jsem si ho, takže příští rok kdyžtak preferuju, jak jsem dopadla já :-)
Podeschlý trávník, 19.9.2019
Mám takový možná hloupý dotaz, ale fakt nevím. Tráva mi odspodu usychá - vršky jsou zelené, ale spodní část je suchá (dovedete si představit, jak to vypadá, když se to poseká). Čím to může být? Přijde mi to zvláštní, protože jiné rostliny většinou... celý příspěvek >
Ostružiník Little Black Prince, 26.8.2019
Máte někdo zkušenost (pokud ano, tak jakou) s balkonovým ostružiníkem Little Black Prince? Děkuji.
Plísni odolná hadovka, 26.8.2019
Poraďte, prosím, nějakou plísni odlonou odrůdu hadovky. Letos mi plíseň zdecimovala úrodu dřív, než mi bylo milé, tak hledám...
Dřín - lze to?, 19.8.2019
Poraďte prosím: Lze dřín pravidelným řezem udržet ve velikosti cca 1m (do výšky i do šířky)? Nebude to vypadat blbě? Moc děkuji.
Poškozené plody ostružin, 14.8.2019
Z olejových postřiků znám jen Biool a Rock Effect.
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 12.8.2019
remmers HK lasur, necekejte zazraky, ale maji pekny vybr barev, kdyz to srovnám s Luxolem TOP tak je tn remmers mene olejovitej, vic se vsaje, aspon prvni vrstva. Ale kolem a kolem se mi zda, ze to drzi na dreve stejne.  Má slušnou vydatnost... celý příspěvek >
Velkoplodý dřín - jaký vybrat?, 12.8.2019
Jahůdky a další děti už samozřejmě mají. Dřín jsem chtěla z různých důvodů, a když už ho budu pořizovat, tak jsem prostě chtěla takový, který by třeba i dětem chutnal Díky moc za tipy
Velkoplodý dřín - jaký vybrat?, 7.8.2019
Ráda bych na zahradu pořídila velkoplodý dřín, ale nevím, jakou odrůdu vybrat (je jich překvapivě hodně), tak bych vás chtěla poprosit o radu. Která je podle vás nejchutnější? (Ráda bych, aby chutnala i dětem.) Děkuju.
Meloun roste, kvete, ale neplodí, 10.7.2019
Sazenice melounu Crimson Sweet pěkně přirůstá (má už několik metrů), bohatě kvete, ale nenasazuje žádné plody. Nevíte, čím to může být? Jiné odrůdy vodních i cukrových melounů, které pěstuji na stejném záhoně, jsou v pohodě - plody se pěkně zvětšují.... celý příspěvek >
Sršeň?, 7.6.2019
Nezbývá mi než se přidat. Taky se nám na zahrádce zabydleli "skoro nad hlavou". A je fakt, že zatímco vosy člověka otravují a útočí, sršeň prostě proletí kolem a nic... pohoda.
Dřín - choroba / škůdce?, 27.5.2019
Zkusil bych něco na skvrnitost listů. Talent, Dithane...
Trávníková náplast, 20.5.2019
Máte někdo zkušenosti s trávníkovou náplastí Floria (případně jiným obdobným produktem)? Stojí to za to? Nebo jsou to jen vyhozené peníze? Moc děkuji.
Úroda meruněk 2019, 15.5.2019
Mám 2 merunky - Goldrich, Sundrop - přečkali mráz během květu cca 1/3- 1/2 pryč - celkem pěkná probírka, bohužel minulý týden mráz -2 téměř kompletně zničil malé plůdky, tímto pro mne končí merunková sezona, hned vedle merunek mám 2 broskve -... celý příspěvek >
WC na zahradě jak na to?, 15.5.2019
mám na zahradě splachovací toaletu, stejný model jsem si udělal i na stavbě pro dělníky, kde byla toaleta využívana častěji, výhodnou splachování je, že pokud není frekvence fekálu přiliš velka tak po zimě Vás při pohledu do odpadové jámy čeká... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika