Příspěvky uživatele - 36.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 251 made in China?, 29.9.2017
Příspěvek co je fikce a co skutečnost byl zbytečný, dnes je tolik možností, jen se o nich neví.Když jsem kupoval na netu kolo, né zrovna levný-chtěl jsem hydraulický brzdy, které nebyly moc rozšířené, ale účinnost byla famózní, tak jsem tušil, že bez... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 28.9.2017
Když už jsme u těch nákupů na netu, tak mě fascinují nákupy z číny-to, že to je za zlomek ceny u nás(pouzdro na mobil 1/5-1/10),to chápu, ale poštovné "0"Kč?To je záhada, když v naší oblasti nejmenší dopravné je 69,- spíše více na tu samou věc.A... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 28.9.2017
Osobně kupuji dost na netu a ještě jsem se naštěstí nespálil.Neplatím nikdy předem a platbu dobírkou šlo stopnout ten den, případně rozbalitVčera mi přišly oleje do hydra s do auta, v pondělí granule pro psa-tak to dnes je, něco se špatně shání, s... celý příspěvek >
Hobby pila, 28.9.2017
Pily Oleomac nejsou tak spolehlivé jako křoviňáky dané značky, je to spíše dno kvality.Ostatní značky Vám nedají přidanou hodnotu jako stihl, který jediný má výrobek dotažený od začátku do konce-od motoru, přes lištu, po řeťez.Na husqvarnu jsem... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 28.9.2017
To je moc všeobecné.Největší slevu na netu jsem získal 30tis.,konečná cena byla 185tis. a vězte, že poskytnutá sleva měla nahradit servisní úkony a opravy po dobu záruky.Kdo si odepře několik desítek tisíc s pak ze zbývajícího zisku bude hradit... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 27.9.2017
To je pravda o internetových úhořích 😁,taky dnes by jsem do toho nešel.Ani u stihlky, kde reklamaci nepředpokládám, tam je převážně chyba na straně obsluhy nebo nevhodně zvoleného modelu.Kdysi měl doma pilu jen lesák, dnes je v každý chalupě... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 26.9.2017
Kupovat na netu bylo pohodlné a IN.Koupil jsem svoji první stihlku 230-ku na netu "zelenázahrada",přestala mě stačit, tak jsem ji prodal a koupil v kamenném obchodě který se specializoval na obráběcí nástroje větší stihlku 361-ku.Nápis stihl měli na... celý příspěvek >
Výběr levné jednoručky, 22.9.2017
Stiga SPR 255,za čtyři tis. dobře použitelný.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 22.9.2017
Zrovna pro tuto práci (kácení) el.pila vhodná není, kabel se bude zasekávat o pokácené stromky /keře a práce je k vzteku.Ideální je el.pila na "jednom místě"-palivo, stavba pergoly apod.Šikovnou malou benzínovku, pro uskladnění jen vylejete benzín,... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 22.9.2017
Detail dílu je dělán pro identifikační číslo, bez rozměrových kót, ty mě taky musel zájemce dodat, nejlépe s fotem dílu, pokud to moc neuměl a to vše jde získat z daného dílu.
Husqvarna 590XP® X-Torq, 22.9.2017
Kdysi jsem kupoval u husqvarny z důvodu jednotného servisu, ale už obě pilky, křoviňák i plotostřih mám povyměňován a to za stihl, který byl v tomto segmentu už před lety napřed.Na jednu stranu chápu, že vývoj něco stojí, jednodušší je držet se... celý příspěvek >
Štěpkovač Powersilent 2800, 21.9.2017
Do této částky lepší nekoupíte, jen jiný princip.Mám stejný od jiné značky-pomalu rotující fréza dělí větve vůči hliníkové desce, která se z boku seřizuje tak, že se posouvá, dokud nezačnou padat hliníkové třísky.Má to zpětný chod pro uvolnění,... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 21.9.2017
Spousta lidí tu řeší co nejnižší kupní cenu, na tento příspěvek jsem reagoval, protože to nemá v požadavcích jako důležité, ale nejspíše očekává největší přínos za své peníze, když požaduje určitý výkon, komfort,spolehlivost, proto jsem doporučil co... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
Mimo stihlu, stojí za shlédnutí nabídka stigy, cenově přijatelné, motory kvalitní jak od Alpiny, tak od Kawasaki.Konkrétní model se těžko určuje, neznám Vaší sekací budoucnost, chuť připlatit si a pojem "něco okolo domu" je obsáhlý.Přesto modely v... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
Ke 4mixu mohu podotknout, že je to povedený systém, prověřený léty, měl jsem nejvyšší model, ale v profi řadě byl nejnižší(obsahově končil cca na 36ccm) a měl jsem letitou zakázku na vyžínání potočních náplavových břehů, kde stéblo je neskutečně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika