Křovinořez na 200m2



host - 36.152 (?)
21.9.2017 21:18
Spousta lidí tu řeší co nejnižší kupní cenu, na tento příspěvek jsem reagoval, protože to nemá v požadavcích jako důležité, ale nejspíše očekává největší přínos za své peníze, když požaduje určitý výkon, komfort,spolehlivost, proto jsem doporučil co jsem doporučil 😉.Někomu se může zdát stiga levná, já tvrdím, že je dostupná, její chloubou jsou ridery park a TOP sekačky, ostatní její výrobky mají dobrou užitnou hodnotu přiměřenou ceně, kterou si může dovolit díky fúzi, pomocí které zvýšila konkurenceschopnost.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
host - 245.162 (?), 21.9.2017 9:46

Kupte si za 3 tis. křovinořez od Vari, ten Vám bude stačit a servis je zajištěn. Na 200 m neřeště spotřebu, vibrace, ergonomii ani zplodiny. Sám mám 4 i 2 takt takt Dolmar i čínu podobnou tomu levnějšímu Vari stroji, takže vím, co doporučuji. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 52.188 (?), 21.9.2017 9:53

Na 200 metrů si vykujte kosu a za penize si neco pěknyho kupte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 41.51 (?), 21.9.2017 16:47

Já si koupil na o něco málo větší plochu Stihl FS130 - už se asi neprodává, u prodejce jsem viděl nástupce FS 131. Není to špatný stroj, má dost zajímavý zvuk, výkon očekávatelný, líbí se mi na něm všechno... Kdybych se v době nákupu zajímal víc, koupím nějaký čtyřtakt. V okolí mám servis Hondy, takže dnes je by volba byla jasná. Pro mě se jako velká výhoda jeví benzín bez oleje. A co mám zkušenost s Hodnou, tak všechno co od ní mám na zahradě, jede bez poruchy. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.213 (?), 21.9.2017 18:39

Ano, souprava kosiště+kosa+brousek+naklepávač+toulec se dá pořídit do 468,-Kč, což se zaplatí už po druhém pokosení toho pozemku. Navíc s tím můžete sekat i ráno v 6:08 za rosy pro tu správnou romatiku.

Ještě levnější je srp, ale ten je tak pro denní sečení "trochu pro králíka" cca z plochy 2-5 m2.

SfK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.152 (?), 21.9.2017 21:18
Spousta lidí tu řeší co nejnižší kupní cenu, na tento příspěvek jsem reagoval, protože to nemá v požadavcích jako důležité, ale nejspíše očekává největší přínos za své peníze, když požaduje určitý výkon, komfort,spolehlivost, proto jsem doporučil co jsem doporučil 😉.Někomu se může zdát stiga levná, já tvrdím, že je dostupná, její chloubou jsou ridery park a TOP sekačky, ostatní její výrobky mají dobrou užitnou hodnotu přiměřenou ceně, kterou si může dovolit díky fúzi, pomocí které zvýšila konkurenceschopnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 199.75 (?), 22.9.2017 10:51

Na takú plochu stačí elektrické čokoľvek. Pravda kábel je oštara, ale je to ľakhké, nestojí to veľa, skladuje sa výborne a výkon je dostatočný. Cena aj káblom je pod cenou lcných čínskych zázrakov, robí sa s tým pomerne dobre. Podotýkam, že elektrické čokoľvek nemám, resp. mám baterkový Dolmar, ktorý nepoužívam pre slabý výkon.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 170.25 (?), 22.9.2017 11:23

Již to tu někdo napsal, jděte do Mountfieldu a kupte tam.Vzal bych BC 300T, je to sice novinka, ale nebál bych se jí.BC 350Tje o něco výkonější, ale také o kilo těší.Jinak tuto práci by zvládla i ta Sparta 250T, ale je to takový malý hobík.Ceny jsou dobré a spolehlivost také.Sám mám 740T bez oprav od roku 2001.Sekal jsem komunál-Husqvarny, Jonsereda,Solo, Oleo-Mac, ten vydržel nejvíce a dobře se s ním dělalo.

Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika