Příspěvky uživatele - 101.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Ja ji mam a postovne bylo zdarma...
Ekodotace na motor Vari XP-200, 16.8.2017
Ano pane bunny, tomu rozumíme, trh je otevřený. Globalizace. Vari píšou o vývoji, oni okopírovali motor s Euro2, nemuseli vůbec vymýšlet a teď tu z lidí dělají b.lbce, jak v číně vyvíjeli a mordovali se. GX, GXV je legenda, neokopírovali nějakýho... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 16.8.2017
Četl jsem nepozorně i za Hondu berete dvoutakt, bylo by do očí bijící se ohánět ekonesmyslem jen u číňana. Honda od roku 1993 má ekologické motory na sestavách vari a s čínským motorem jste rozjeli ekodotaci. 😁
Ekodotace na motor Vari XP-200, 16.8.2017
Máte na stránkách skutečně ekodotaci na Hondu. Od roku 1993 první ekodotace, já tomu říkám ekonesmysl. Páni z vari mohli podpořit prodej Hondy dávno a místo toho vyšroubovali cenu na maximum. A jako berličku použili čínský motor, záchranu prodejů s... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 15.8.2017
Pobídku na Hondu jsem neviděl. Dejte odkaz kde pánové z vari nabízejí Hondu s ekodotací za dvojtakt. Honda by si ji dávno zasloužila a místo toho pořádný motory mění za čínu.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 15.8.2017
No tak jsem se zasmál. Pánové z vari nám tu valí klíny a straší až se Honda pokazí. Nedávno jste Hondu na vari vychvalovali do nebes a kolikrát pak se zapalování pánům z vari na Hondě pokazilo by mne zajímalo. Karburátor se pokazí víme čím. Tak... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.8.2017
Píšete mi z duše. Levný motor z činy a Vari ekodotace. Kde jsou ty kvalitní variny z motory Honda GXV? Nikdo mě nebude balamutit s vývojem XP, je snaha o co nejnižší cenu a k tomu ekonesmysl dotace. Ty XP nevydrží, co Hondy. A něco z tisku: Ne každý... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.8.2017
Zongshen vznikla někdy 1992 a mrkněte na historii Hondy. Tomu vývoji věříte leda vy, vývoj se také může jmenovat kopírování. Od Hondy je co kopírovat, od války vyrobili vlastním vývojem převratné špičkové motory. Raději dám peníze Hondě, kde je vývoj... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.8.2017
Nesmysly plácáte vy 9.6 OHV na malé 4 T uvedla Honda. Kopie motoru musí vypadat stejně, jako originál, kterého psychomechanika navštěvujete, že tohle máte za pravdu? Změnit vrtání a zdvih, kryty a mám vlastní vývoj, jak prostoduché, že PP.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Značková Makita má akumulátory úplně jiný level, než rádoby aku nářadí všelijakých názvů. Aku nářadí se v první řadě liší kvalitou akumulátorů. Z toho bys měl vycházet. Koupili jsme vychválenej aku dotahovák black a dekr a utáhl sto dvě sta šroubů na... celý příspěvek >
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 10.8.2017
Super výběr, lépe jsi vybrat nemoh.
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 31.7.2017
Ta Boženka má 12 m za sekundu, hledáte nepozorně.
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 31.7.2017
Nevybírejte za nářadí za chlapa. Zrovna já mám Makitu a tuto pilu, co jste vybrala Vy bych nechtěl. Není dobře vyvážená a daleko víc a to mu řeknou v obchodě.
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 23.7.2017
Pane Dundee, vidíte, že si lepší politiky nezasloužíme, nemají z čeho vzejít. Tak se modleme, že k nám dorazí poznání z USA. U nás je vždy o nějakou desítku let později a musíme si tím projít. Přitom by se chtělo říct, vyvarujme se chybám. Chyby... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 22.7.2017
Trapné předvolební pokusy. Vodu jste pane m... inist...ře zemědělství přestali umět zadržovat v půdě. Nás učili, že se musí střídat plodiny, aby půda měla možnost si odpočinout od plodiny a jiná plodina ji provzdušnila do hloubky. Co se teď děje v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika