Ekodotace na motor Vari XP-200



host - 101.160 (?)
16.8.2017 6:18
Máte na stránkách skutečně ekodotaci na Hondu. Od roku 1993 první ekodotace, já tomu říkám ekonesmysl. Páni z vari mohli podpořit prodej Hondy dávno a místo toho vyšroubovali cenu na maximum. A jako berličku použili čínský motor, záchranu prodejů s ekodotací. Ono by fakt vypadalo dost divně čínský motor s ekodotací a kvalitní Honda bez pobídky. A proč neberete za Hondu dvoutakt zpět, ona to nebude stejná pobídka, přitom Honda má Euro 2 splněno se 100% rezervou. Nechcete hrotit, hmmm co tak psát jak to je hmm.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39   
                     
host - 11.110 (?), 14.8.2017 20:24

Já ty motory vidím i zevnitř a fakt nevím, proč by XP200 neměl vydržet. Valivé ložisko na klice, ani klikovka není z dubu, kolový regulátor s plastovým ozubením, broušená nazvihátka, kovové tyčky rozvodu, kovová a broušená vačka rozvodu, kovové vahadla ventilů a s kaleným šeftem pro seřizování vůle - přesně jako u Hondy GXV. Za tu cenu ten motor konstrukče vypadá slušně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.94 (?), 15.8.2017 12:13
No a co, že vidíš zevnitř, podle pohledu poznáš kvalitu materiálu, s tím jsem se ještě nesetkal. Přesně okopčené jako u GXV ani ve vari se tím netají. Akorát pár p.oblblých prodejců se čertí, že to není kopie ala čína.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 15.8.2017 19:53

Podle stejného "vzorce" poznáš po pohledu nekvalitu materiálu popřípadě v jaké míře? Podle mne je to slušně konstruovaný motor. A ano, Vari od prvopočátku informuje o zemi původu. Na Hondě může odejít karbec, zapalování, startování stejně tak jako na XP200. pořizovací ceny ND nestovnatelné. Pořizovací cena celých motorů - pohonných jednotek to stejný, motor Honda prostě nemá vyšší výkon ani krouťák, tak proč bych měl kupovat Hondu řady 160? Dal jsem si tu práci, abych motor XP200 a Hondu GCV160 vyzkoušel na jedné převodovce a vím, že oba motory zvládají stejnou zátěž kde nemůže jeden, nemůže ani druhý. Pro mne ještě fakt, že motor XP200 má "lepší" zvuk. To je ale jen moje subjektivní názor a spíše úchylka bez praktického významu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.230 (?), 15.8.2017 20:21
Možná se zeptám nevhodně na motorech honda se tak kazí karburátor a zapalko že by se mělo kupovat? Já si myslel že jsou ty motory držáky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 15.8.2017 21:47
No tak jsem se zasmál. Pánové z vari nám tu valí klíny a straší až se Honda pokazí. Nedávno jste Hondu na vari vychvalovali do nebes a kolikrát pak se zapalování pánům z vari na Hondě pokazilo by mne zajímalo. Karburátor se pokazí víme čím. Tak pánové z vari, zapalování na Hondu GXV 160 je k mání za 350 kaček, karbec za necelých 900 kaček obojí s dvouletou zárukou a okamžitou výměnou :-). Nestrašte a přiznejte barvu jak je to s čínským motorem a ekopobídkou aby se lidi zlomili a kupovali. Bez výměny za dvojtakt byste jich moc neprodali. Je v tom vývar nic víc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 15.8.2017 22:09

Tak nevím. Vari nabízí zmíněnou slevovou pobídku nejen na XP-200 ale i na Hondu 160. Asi tu "čínu" netlačí jen tak samotnou jako nějaký superkšeft.

Zase si asi není potřeba domýšlet souvislosti, které tu nemusí ani být.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 15.8.2017 22:15
Pobídku na Hondu jsem neviděl. Dejte odkaz kde pánové z vari nabízejí Hondu s ekodotací za dvojtakt. Honda by si ji dávno zasloužila a místo toho pořádný motory mění za čínu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 15.8.2017 22:26

Asi stačí mrknout na stránky Vari a nehrotit to tolik, řekl bych.

Oni za tím nebudou až zase tak moc konspirační teorie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 16.8.2017 6:18
Máte na stránkách skutečně ekodotaci na Hondu. Od roku 1993 první ekodotace, já tomu říkám ekonesmysl. Páni z vari mohli podpořit prodej Hondy dávno a místo toho vyšroubovali cenu na maximum. A jako berličku použili čínský motor, záchranu prodejů s ekodotací. Ono by fakt vypadalo dost divně čínský motor s ekodotací a kvalitní Honda bez pobídky. A proč neberete za Hondu dvoutakt zpět, ona to nebude stejná pobídka, přitom Honda má Euro 2 splněno se 100% rezervou. Nechcete hrotit, hmmm co tak psát jak to je hmm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 16.8.2017 6:28
Četl jsem nepozorně i za Hondu berete dvoutakt, bylo by do očí bijící se ohánět ekonesmyslem jen u číňana. Honda od roku 1993 má ekologické motory na sestavách vari a s čínským motorem jste rozjeli ekodotaci. 😁
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika