Ekodotace na motor Vari XP-200



host - 101.160 (?)
13.8.2017 20:01
Píšete mi z duše. Levný motor z činy a Vari ekodotace. Kde jsou ty kvalitní variny z motory Honda GXV? Nikdo mě nebude balamutit s vývojem XP, je snaha o co nejnižší cenu a k tomu ekonesmysl dotace. Ty XP nevydrží, co Hondy. A něco z tisku: Ne každý tu věří blábolu o vývoji XP. Více čtěte a méně věřte vari rekla.mům!!!Zdravím mám takový dotaz, jedná se o tento motor z Hera Gizmo je to klasická kopie motoru Hondy Monkey značka Zongshen obsah 72ccm.😋,,,,,,,
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 13.8.2017 10:50

Pro 199.94 jsou všechny motory s válcem, pístem, ojnicí a klikovkou kopie Hondy. To už je holt taková vouchylka a s tím nic nenaděláme. Platí cimrmanovské: můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím můžem dělat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 13.8.2017 14:12
Nesmysly plácáte vy 9.6 OHV na malé 4 T uvedla Honda. Kopie motoru musí vypadat stejně, jako originál, kterého psychomechanika navštěvujete, že tohle máte za pravdu? Změnit vrtání a zdvih, kryty a mám vlastní vývoj, jak prostoduché, že PP.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 13.8.2017 15:17
Zongshen vznikla někdy 1992 a mrkněte na historii Hondy. Tomu vývoji věříte leda vy, vývoj se také může jmenovat kopírování. Od Hondy je co kopírovat, od války vyrobili vlastním vývojem převratné špičkové motory. Raději dám peníze Hondě, kde je vývoj a know how než kopírovačům s nejlevnějšími materiály a ještě se snaží vypadat, jak Honda.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bigj66 - (16) - 38.146 (?), 13.8.2017 15:33

Jo Hondě se poslední dobou hodně povedl motor pro F1, ale klidně bych pánovi poradil opravte zapalování a jezdete dál s 2t já to tak také udělal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.222 (?), 13.8.2017 19:23

Já hlavně nechápu, proč se Vari na tohle dala... To tak moc chce znáček VARI a nebo jsou tak nenažraní? Solidní značky používají osvědčené kvalitní motory - Honda, BaS, Kohler, Kawasaki, Kubota, Iseki,... Když už není zbytí, tak alespoň licenci. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 13.8.2017 20:01
Píšete mi z duše. Levný motor z činy a Vari ekodotace. Kde jsou ty kvalitní variny z motory Honda GXV? Nikdo mě nebude balamutit s vývojem XP, je snaha o co nejnižší cenu a k tomu ekonesmysl dotace. Ty XP nevydrží, co Hondy. A něco z tisku: Ne každý tu věří blábolu o vývoji XP. Více čtěte a méně věřte vari rekla.mům!!!Zdravím mám takový dotaz, jedná se o tento motor z Hera Gizmo je to klasická kopie motoru Hondy Monkey značka Zongshen obsah 72ccm.😋,,,,,,,
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 13.8.2017 20:49

Psát tady, že XP nevydrží, je minimálně dost nadsazené. Ty motory jsou na trhu dost krátce na to, aby se mohla sumírovat nějaký data životnosti. Nejvíc motoru zkracuje životnost neschopný majitel, který si myslí, že není potřeba měnit olej a lejt tam jen lacinej 95 oktanovej benzín...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 13.8.2017 20:51

Ještě jedna věc, země původu motorů XP-200 a Honda GXV 160 jsou totožné, oba se vyrábějí v Číně... tak a teď můžete porovnávat, přeju Vám hodně štěstí :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.94 (?), 13.8.2017 21:49
Země současné výroby je čína. No a co? Panasonic a spousta dalších světoznámých značek vyrábí v číně. Dodali svoje know how a nabrali lidi. Honda si svoji výrobu ošéfovala a mají kvalitu, jako v Japonsku. Tahle berlička je tak ošoupaná, že ji mohl napsat někdo spojený s vari čínou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.94 (?), 13.8.2017 21:57
Kvalita motoru se pozná po delší době, tudíž je minimálně nadsazené tyto motory cpát na úroveň Hondy jak se snaží vari.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika