Příspěvky uživatele - 215.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boikovo obrovské, 11.5.2008
Německy je to Riesenboiken, popis např. v Walter Hartmann: Farbatlas Alte Obstsorten, Verlag Eugen Ulmer, Stuttgart, 2000
Jakou trvalku vysokou cca 50 cm zvolit na plné slunce?, 9.5.2008
A co janeba - Heliopsis? Nenáročná, krásně kvete, hodí se i do vázy.
kolik stojí potažení lehátka?, 3.5.2008
Taky mám doma jedno potrhané křesílko a kus látky z řempa, jen tu odvahu se do toho pustit nemám. Danielo, jak jste to šila, v ruce? A jaké jste použila nitě, aby to bylo dost pevné? Díky za odpověď. Jadwiga
A plavou a plavou, 2.5.2008
Sláva!!!
divné věci na tůjích, 2.5.2008
Nejspíš rez hrušňová, už to tu proběhlo několikrát. A nemáte thuje, ale jalovec. Podle mě je třeba napadené větvičky ostříhat a spálit. Důslednější a trvalé řešení by bylo jalovec odstranit a případně nahradit jiným jehličnanem (třeba tou thují), ale... celý příspěvek >
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 1.5.2008
Tak mě ta žlutá připomíná ze všeho nejvíc jiřinu - zakrslou, do nádob.
Houba na jehličnanech - poradí někdo?, 29.4.2008
Tak já se hlásim, že na zahradě žádné jalovce nemám, zato hrušně ano. Zatímco hrušky jiným druhem ovoce nahradím těžko, estetický účinek jalovce čínského nebo chvojky se nahradit dá, podobných jehličnanů je dost. O tom svědčí i to, že většina lidí... celý příspěvek >
Kdo to je?, 25.4.2008
Pokud nemají ptáci přístup k vodě, mohou hasit žízeň oštipováním pupenů. Zkuste jim umožnit se bezpečně napít, třeba to pomůže.
Jaké dřeviny k secesní vile?, 25.4.2008
Dřeviny s nápadnými květy. Keře - rododendrony, sadové růže, křovité pivoňky, hortenzie... Listnáče - magnolie, sakury... Tisy jsou tmavé a smutné, myslím, že z jehličnanů by byla lepší volba třeba Tsuga (jedlovec kanadský).
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 21.4.2008
Ale ono nemuselo jít vysloveně o nějakou starou odrůdu, mezi zahrádkáři kolovalo (a dodnes koluje) ledaco. Pokud nešlo přímo o McIntosh, mohla to být nějaká jeho mutace nebo kříženec.
Re: Jak se zbavit starých ořešáků - sousedů?, 16.4.2008
Doporučená četba: Občanský zákoník, paragraf 127. Pokud si soused nedá říct a neudělá to sám, můžete přesahující větve ořezat, ale ve vhodném termínu. Každopádně si myslím, že dohoda je lepší než žaloba.
Neznama rostlina, 16.4.2008
Jen jestli to nebyla spíš výmluva pekařů, když byl chleba cítit myšinou
severně orientovaná skalka - neskalka, 15.4.2008
Barvínek, bohyška (hosta), prvosenky, konvalinky, kapradiny, jaterník, kopytník, možná nějaké čechravy, z keřů rododendrony, hortenzie, z jehličnanů tis. Vyzkoušejte, uvidíte.
Maliny - tráva, 12.4.2008
To mulčování nebo textilie má jeden háček - když bude bránit růstu plevelů, také nejspíš neumožní růst nových výhonů malin - to byste museli pořád hlídat a maliny uvolňovat. Mě se u malin osvědčil jeden zaručeně neškodný herbicid: lidský pot .... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 11.4.2008
To byl asi nějaký  "překlep" , ta kytička vypadá spíš jako Columnea, možná by to mohl být i Aeschynanthus, který se Columnei dost podobá a má i celkem podobné nároky. Tak zkuste hledat na netu tyto.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika