A neplavou a neplavou



host - 215.8 (?)
2.5.2008 20:02

Sláva!!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 224.1 (?), 2.5.2008 19:53

Mario panenko podsrpenská - stal se záááázrak! Koi-koiové v Budějcích vyplavali!   Včera bylo počasí ještě tak i tak, dnes se ale sluníčko opíralo o všechno, tudíž i o jezírko. Na zítra je hlášen příbuzný s čerpadlem, ale já jsem dnes naistalovala čerpadlo s takovým jako vodotryskem, které jsem pořídila loni v nejmenovaném fujtaxl obchodě, kam se chodí normálně jen pro jídlo - a řekla jsem si: poslední šance, sokolíci, jinak vás bude čekat chlór, žijete-li... Vodotrysk, který vůbec kupodivu není hloupý, protože se dají hlavice změnit na pět druhů tryskání, vesele tryskal, na rantl jsem vyndala již kytky, protože dle chytrých letos zmrzlíci nebudou a kochala se. Po kávičce u rozkvetlých rantlů jsem zase vodotrysk vypnula a pietně nahodila barevné granule. A hle - támhle v Betlémě svítí se tam, zdá se mně! A ono jo! Všech sedm statečných jsem sice neviděla, ale pět jistě.

Tudíž - děkuji všem, kteří drželi tomuto dramatu palce, naději všem, kterým se i přes rajbování kapříci neukazují, omluvu všem kočičkám. Tak brzy zase na nějakém jiném tématu, bylo to s vámi moooc fajn . Dita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111) - 187.141 (?), 2.5.2008 20:01
No vidíte, vše v dobré obrátilo, gratuluji Vám i vašim kapříkům.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 114.115 (?), 2.5.2008 20:29

Uf, to jsem si oddechla. Tiše to tu sleduji a držím pěsti. Bylo to skoro jako Indiana Jones  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.8 (?), 2.5.2008 20:02

Sláva!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 2.5.2008 20:39

Dito, musím Vám tedy napsat, že ti vaši kapři jsou pěkní lenoši a asi jste je moc rozmazlila!  Třeba chtěli zazpívat písničku,  jako například zpívali Křemílek s Vochomůrkou :  "Vstávej semínko, hola lá, bude z tebe fiala"... Ale hlavně, že to dobře dopadlo!!!   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kinginrin - (12) - 24.4 (?), 2.5.2008 20:55

Tak to moc moc gratuluji, poté,  co jsem Vaše lapálie sdělila doma, všichni jsme žili detektivkou, zda-li Vaši Koiové žijí a jen se schovávají - jako tenkrát ti naši darebáci.

Ať se jim moc daří... my už jsme po letošní zimě 2 pochovali (jednoho 30 cm, druhého 25cm) Zbytek jeví známky nemoci, takže do jezírka lijeme všechny možné i nemožné preparáty a čekáme :(No, když boj nevyhrají, koupíme další a nevzdáme to :) Koiákům ZDAR a SÍLU. Kristýna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 2.5.2008 20:59

Dito, tak se připojuji s gratulací k návratu nezbedných koiků.Se musím pochlubit, už máme taky jezírko, manžel na něm maká, shání vodní rostlinky atd.Fasádu teda hotovou nemáme, ale to přec nevadí, že!!!Ale jáááá si dojdu koupit taky nějakého barevného rošťáka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.1 (?), 3.5.2008 16:56

Milá Micuko, absolutně rozumím - fasáda je nutnost, jezírko je radost a od určitého věku jsou radosti na prvním místě, i když za ně, žel, již musíme platit... Koupila bych ale aspoň dva, aby jim nebylo smutno. Nějaké pěkně barevné. A k tomu třeba ty dva jeseně, jsou červení. A hlavně levnější ;-).

A Danielo, kdepak na ně se zpěvem! Pochopila jsem, že na nich musím ideologicky zapracovat, na levičácích jednich - nechali si to až na prvomájový průvod, zpátečníci jedni /tím, že je přestupný rok, tak vykoukli až 2.5. Jak říkám, moc přemýšlíví nejsou :-) /

Pouze mi chybí óda na radost od Marcely K., snad ji z těch nervů nekleplo. Nebo jela na fúnus ke Kingirin-Kristýně, když ti dva už to mají za sebou. Škoda jich, ale správně pozitivně - hurá pro nové. Moji koiáci by asi dodali Vstanou noví bojovníci a Zítra se bude tančit všude . Ahoj všem Dita

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 4.5.2008 20:00

Drahá Dito!

Právě jsem se vrátila z alkoholového pracovního tábora v naší chatové osadě. 4 dny jsem strávila vykopáváním 5 dírek na 5 thůjí (více čti v sekci Skalka - Skalka mezi dva jehličnany) a večer jsem zapomínala na pracovní vyčerpání mezi kamarády v hospodě. Ještě že je zítra pondělí a já si půjdu odpočinout do práce.

Gratuluji k vyplutí kapříků. Máte zřejmě speciální druh koi-kapříka schovávavého. Ti vaši byli dokonce evidentně speciálně vycvičeni pro schovávání v prostoru 30x30 cm.  Prostě kabrňáci.

Jsem ráda, že vše dobře dopadlo. Jen té kočičky je mi líto - pokud jsou kapříci všichni, znamená to, že kočička měla hlad.

Foto jezírka s kapříkama by nebylo? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dita - Q.B.F.F.F.S. - (2) - 224.1 (?), 5.5.2008 12:12

Milá Marcelo, jsi pěkný provokatér . Jelikož ráda fotím a samozřejmě jsem mazlíky vyfotila, tak se budu premiérově snažit vložit fotky. Vyjde-li vše, tak na jedné je onen úkryt a na druhé celkový pohled s kapříkem /tuším/ vlevo. Tak jdu na to. Uff. /Je vidět, že ses na těch thujich moc nevyčerpala . Ahoj Dita.

Tady si zijí - uz zase
Tady si zijí - uz zase
Travicka a koiaci
Travicka a koiaci
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika